Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 22.01.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 22.01.2020

22-01-2020, 18:30
СВІТОВІ НОВИНИ - 22.01.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 22.01.2020

США: Імпічмент Трампу: В Сенаті почалися слухання

9 годин тривав перший день судового засідання Верхньої палати Конгресу США. Сенатори розбиралася з обґрунтованістю імпічменту Трампу, винесеного Палатою представників. Після судового процесу в Сенаті, в дебати вступить захист президента. Після чого сенатори, які виконують роль присяжних, отримають можливість задати питання будь-якої зі сторін. Нагадаємо, Дональда Трампа звинувачують в перевищенні президентських повноважень і в перешкоджанні розслідуванню Конгресу. Сам Трамп назвав процес імпічменту проти нього "змовою" і "фарсом". Щоб підтвердити звинувачення і усунути його з посади, потрібна згода 67 сенаторів. Експерти вважають такий розвиток подій малоймовірним.

ШВЕЙЦАРІЯ: Президент США Трамп розкритикував екологічних активістів

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі Президент США розкритикував кліматичних активістів. Під час свого виступу Дональд Трамп назвав їх "вічними пророками приреченості". Виступаючи після активістки Грети Тунберг, яка звинуватила світових лідерів у відсутності боротьби зі зміною клімату, президент Трамп відкинув заклики до термінових дій. Не дивлячись на критику голова Білого дому пообіцяв, що США приєднаються до "Ініціативи трильйона дерев", започаткованої у Давосі в рамках боротьби зі зміною клімату. Ініціатива виникла після тверджень екологів, що висадка 1 трлн 200 млн дерев може нейтралізувати викиди вуглекислого газу.

КНР: Підтвердилася інформація про нові випадки зараження коронавірусом

В Китаї підтвердилася інформація про 80 нових випадків зараження коронавірусом. За даними національної комісії з охорони здоров'я Китаю, число тих, що заразилися вже досягло 325 людей. Крім того, під медичним наглядом знаходяться ще понад 1000 людей. Вірус вже забрав життя 6 пацієнтів. Поширення вірусу викликало тривогу у китайського керівництва. У той же час поодинокі випадки захворювання вже відзначені в Гонконгу, Південній Кореї, Японії і Таїланду. Медичні влади деяких країн почали перевірку всіх пасажирів, які прибувають в країну з китайського міста Ухань - де найбільша кількість захворілих.

МЕКСИКА: Гвардія заблокувала рух мігрантів

Сотні мігрантів з центральноамериканських країн намагалися пробратися через річку Сукіате на південь Мексики. Але наштовхнулися на захисні лінії військ Національної гвардії, що перешкоджають їм масово рухатися в країну та на північ у бік США. Через це мігранти опинилися на річковому кордоні між Гватемалою та Мексикою. Як правило, у Мексику мігранти добираються водним шляхом на саморобних плотах. 100 військовослужбовців Національної гвардії Мексики сформували бар'єр, через що мігранти, більшість з яких прибули з Гватемали, не мають змоги а ні йти далі, а ні повернутися на батьківщину.


Автор: nikolaev
Прочитали - 89
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать