Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 29.01.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 29.01.2020

29-01-2020, 18:07
СВІТОВІ НОВИНИ - 29.01.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 29.01.2020

США: Захист Трампа завершив виклад аргументів у справі з імпічменту

Сторони захисту і звинувачення виклали в Сенаті свою позицію щодо імпічменту Трампу. На наступному етапі, який розпочнеться 29 січня, їм належить відповісти на питання сенаторів, на це у них буде 16 годин. Питання сенатори можуть задавати тільки в письмовому вигляді через суддю Джона Робертса, який головує на цьому розгляді у верхній палаті. Потім законодавці проголосують про необхідність виклику на процес додаткових свідків. Сенат проголосує по кожній з двох статей звинувачення Трампа: зловживання владою і перешкоджання роботі Конгресу.

КНР: Пік поширення коронавірусу настане через 7−10 днів

Смертельний коронавірус продовжує ширитись Китаєм та іншими країнами. Як попередив голова спеціальної експертної комісії держкомітету з питань охорони здоров’я КНР, пік поширення вірусу прогнозується через 7−10 днів. Також представник експертної комісії вважає, що масштабного збільшення кількості хворих вже не буде. Як відомо, станом на сьогодні у Китаї кількість жертв смертельного коронавірусу сягнула 106 осіб. Медики вважають, що інфіковані 4, 5 тис. осіб. В місті Ухань, де зафіксований спалах вірусу, лікарні щодня приймають понад 15 тис. пацієнтів з підвищеною температурою.

ФРАНЦІЯ: Протести пожежників

Французька поліція зіткнулася з пожежниками, які протестували в Парижі проти тяжких умов праці та вимагали підвищення оплати. Тисячі пожежників взяли участь у протесті у французькій столиці з вимогою збільшити бонус за небезпеку, який не змінювався з 1990 року. Поліція застосувала проти мітингарів сльозогінний газ та гумові кійки. З грудня у Франції спостерігаються масові заворушення, коли профспілки мобілізувалися проти планів президента Еммануеля Макрона щодо реформування пенсійної системи країни.

ТУРЕЧЧИНА: Число жертв землетрусу зросла

Кількість жертв землетрусу у східній половині Туреччині зросла до 40. У лікарнях залишаються 105 постраждалих. В цілому в лікарні звернулося 1610 осіб. Більшість скаржилися на нервові розлади - розповів міністр охорони здоров'я Туреччини. Попередні За приблизними даними під час землетрусу зруйновано 76 будинків, 650 будівель серйозно пошкоджені. Рятувальникам вдалося витягти з-під завалів живими 45 людей.

ІСПАНІЯ: Потоки води влаштували нагромадження з машин

Місто Малага в іспанському автономному співтоваристві Андалусія, яке нещодавно опинилося під нищівним градом, зараз страждає від повеней. Найбільше дісталося району Кампанільяс - місцева річка, що вийшла з берегів, розлилася, пошкодив при цьому багато автомобілів. Обійшлося без постраждалих, лише одна жінка отримала поранення. Причиною проливного дощу в Малазі став шторм «Глорія», який обрушив на більшу частину Іспанії сильний вітер, зливи і снігопади. Стихія забрала життя 12 людей, ще 4 зникли безвісти.

БРАЗИЛІЯ: Паводки продовжують забирати життя

У Бразилії кількість загиблих в результаті сильної повені зросла до 63 осіб. Найбільше від стихійного лиха постраждав штат Мінас-Жерайс - більш ніж ста муніципалітетах штату довелося ввести режим надзвичайного стану. Жителям довелося масово залишати свої будинки через загрозу затоплення. На даний момент понад 30 тисяч людей залишились "без даху". Фінансовий збиток від катастрофи досяг о позначки в 125 мільйони доларів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 153
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать