Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 05.02.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 05.02.2020

5-02-2020, 18:13
СВІТОВІ НОВИНИ - 05.02.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 05.02.2020

США: Фінал імпічменту: Сенат проголосує за виправдання Трампа

Сенат США, 5 лютого, проведе голосування щодо імпічменту президента Дональда Трампа. Очікується, що голосування буде швидким. Під головуванням очільника Верховного суду Джона Робертса сенатори один за одним заявлятимуть свої голоси – "винний" або "не винний". У Сенаті, де більшість утримує Республіканська партія, немає необхідної кількості голосів у дві третини, щоб відсторонити президента. Голосування покладе край третьому судовому процесу щодо імпічменту президента в історії США напередодні бурхливої виборчої боротьби за Білий дім.

КНР: Коронавірус: Останні новини

Станом на 5 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 493 людини. Загальна кількість інфікованих – 24 600 людей по всьому світу. Втім є і хороші новини – одужало 910 людей. Китайський коронавірус передається від людини до людини й тепер, окрім материкового Китаю, його зафіксовано у 23 країнах світу та Гонконгу. Через це Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила глобальну надзвичайну ситуацію. Основною пересторогою є те, що небезпечний вірус поширюється на країни зі слабо розвиненими системами охорони здоров'я.

РФ: "Газпром" потерпає через падіння цін на газ та теплу зиму в Європі

Російський "Газпром" переживає в Європі не найкращі часи. Східноєвропейські країни прагнуть позбутися залежності від російського газу та шукають альтернативні джерела. Попит через теплу зиму й надмір скрапленого газу значно менший, ніж раніше, а ціни на газ в Європі упали. Обсяги прокачки газу трубопроводом “Північний потік-1” минулого року залишилися на рівні 2018-го – трохи більше 58 мільярдів кубометрів, звітував наприкінці січня оператор газогону.

АРГЕНТИНА: Природна пожежа знищила будинки

Напередодні пилова буря обрушилася на північний схід і схід аргентинської провінції Чубут. Вона бушувала в районах, розташованих біля узбережжя Атлантичного океану. Крім того, вітер поривами до 100 км / год роздув природні пожежі, в тому числі в постраждалих від пилу і шторму містах Трелью і Пуерто-Мадрін. Вогонь загрожував декільком населеним пунктам. Згоріло щонайменше 20 будинків. Про постраждалих серед населення не повідомляється.

ФРАНЦІЯ: Медики тримають слово

По всій Франції лікарі, що працюють в державних лікарнях складають з себе адміністративні повноваження. Таким чином, страйкуючі хочуть чинити тиск на владу. Лікарі вимагають кращого фінансування для госпіталів, підвищення зарплат, в тому числі середнього медперсоналу, збільшення штату медпрацівників. За словами міністра охорони здоров'я Франції Аньєс Бюзен, уряд щорічно збільшує фінансування держлікарнях. Відмова лікарів від адміністративних обов'язків, підкреслює міністр, паралізує розподіл бюджету в рамках установи. На 14 лютого лікарі намітили чергову акцію в рамках якої в лікарнях населенню надаватиметься тільки термінова допомога.

ЄС: Ніцца, Венеція, Кельн: Європа готується до карнавального сезону

Лютий-березень традиційно вважається періодом всіляких карнавалів і парадів в Європі. Характерною особливістю є сатиричні гігантські ляльки з пап'є-маше - тут політики, знаменитості та інші публічні особистості. Зокрема, карнавал в Ніцці (Франція) цього року триватиме з 15 по 29 лютого та матиме назву King of Fashion ("Король моди"). Головну увагу організатори нададуть персонам зі світу моди. Не обійшли стороною французькі сатирики і власного президента Емануеля Макрона, пенсійна реформа від якого спричинила тривалі протести серед населення Франції. Окрім карнавалу у Ніцці, чималою популярністю користуються карнавали в італійській Венеції (8-25 лютого) та у німецькому Кельні (20-26 лютого).


Автор: nikolaev
Прочитали - 122
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать