Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 19.02.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 19.02.2020

19-02-2020, 18:50
СВІТОВІ НОВИНИ - 19.02.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 19.02.2020

ЯПОНІЯ: Карантин завершився: пасажирів висаджують на берег

19 лютого на круїзному лайнері Diamond Princess, який знаходиться в порту міста Йокогама, завершився 14-денний карантин. Перші пасажири почали висаджуватися на берег. Люди відразу сідають в автобуси, які чекають біля лайнера. Всього зійти на берег можуть близько 500 пасажирів Diamond Princess. Більшість з них – це люди похилого віку, які вже отримали негативний результат тесту на коронавірус Covid-19, і не мають симптомів інфікування. Інші неінфіковані люди покинуть лайнер в найближчі дні. Очікується, що висадка триватиме мінімум три дні. Ті, хто знаходився в каютах з хворими коронавірусом Covid-19, залишать на додатковий карантин. Стосовно екіпажу, серед яких, нагадаємо, є й українці, то тут все буде вирішувати оператор судна.

ГРЕЦІЯ: Протести проти пенсійної реформи

Тисячі греків вийшли на вулиці Афін, протестуючи проти нової пенсійної реформи. Зупинився громадський транспорт. Припинили перевезення пасажирів і морські пороми в портах Пірей, Рафіна і Лаврион. Страйкують працівники державних медустанов, ЗМІ призупинили роботу на три години. Головне нововведення - заохочення тих, хто планує працювати довше. За словами представників консервативного уряду, проект, за який в п'ятницю має проголосувати парламент, спрямований на забезпечення стійкості системи до 2070 року. Опозиція та профспілки звинувачують владу в спробі закріпити законодавчим шляхом заходи, які країна узгодила з міжнародними кредиторами для виходу з кризи.

ІНДІЯ: Жінки будуть командувати армією

Верховний суд Індії, незважаючи на опір влади, дозволив службовцям в армії жінкам займати вищі командні посади нарівні з чоловіками. Жінки зможуть отримувати звання від полковника і вище. Вердикт суду повинен бути виконаний протягом трьох місяців. У минулому році жінки-офіцери отримали право на постійну службу в 10 родах військ індійської армії.
Раніше в уряді країни заявляли, що рядові солдати, набрані з сільської місцевості, ментально не готові прийняти командирів-жінок. Подібні заперечення судді визнали дискримінаційними і заснованими на стереотипах.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Brit Awards 2020: головна британська музична премія

На стадіоні O2 в Лондоні пройшла щорічна церемонія вручення музичної премії Brit Awards, яку називають британським аналогом американської "Греммі". Нагороду за найкращий альбом минулого року отримав репер Dave. Піснею року назвали “Someone You Loved” від Л’юїса Капальді. Він також переміг у номінації «Найкращий новий артист». Гуртом року заслужено стали Foals, проривом назвали співачку Celeste, а Біллі Айліш і Tyler, the Creator виграли в дзеркальних номінаціях найкращих інтернаціональних артистів. Премію Brit Awards, яку започаткувала Британська асоціація виробників фонограм, вперше вручили в 1979 році. Переможці отримують статуетку жінки, яка, за задумом авторів, уособлює собою Британію.


Автор: nikolaev
Прочитали - 78
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать