Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 26.02.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 26.02.2020

26-02-2020, 21:10
СВІТОВІ НОВИНИ - 26.02.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 26.02.2020

ІТАЛІЯ: Коронавірус в Мілані: "китайський" квартал спорожнів

В "китайському кварталі" Мілана майже безлюдно. Перехожих мало, закриті двері і вітрини багатьох магазинів. Заборонена робота всіх барів кафе і ресторанів з 6 години вечора до 6 години ранку. Безпечність і веселощі змінилися напруженої стурбованістю, яке посилюється "Коронавірусним психозом". Заклади торгівлі зареєстрували падіння обороту на 70%.
У тих регіонах, де коронавірус поширюється найактивніше, введена заборона на будь-які масові заходи. Внаслідок спалаху коронавірусу в Італії померли ще чотири людини. Таким чином кількість загиблих сягнула 11 осіб. Кількість зафіксованих випадків коронавірусу зросла до 322-х.

ІНДІЯ: Масові протести в Нью-Делі

Внаслідок протестів у столиці Індії Нью-Делі загинули 20 людей, майже 200 отримали поранення. За словами медиків, близько 60 постраждалих мають вогнепальні поранення.
Напередодні було відомо про сімох загиблих внаслідок протестів проти нового закону про громадянство. Нагадаємо, новий закон забезпечує швидку натуралізацію для деяких релігійних меншин іноземного походження, але не для мусульман.

ГРЕЦІЯ: Заворушення через будівництво табору для біженців

Заворушення сталися на грецьких островах Лесбос і Хіос. Сотні жителів перекрили дороги і закидали поліцію камінням. Правоохоронці застосувала сльозогінний газ і водомети. Є постраждалі. Люди вийшли на вулиці, щоб перешкодити будівництву нових таборів для мігрантів. Зараз в Греції, за різними оцінками, знаходиться до 200 тисяч мігрантів і число їх продовжує зростати. Раніше влада виділила кілька ділянок землі на 5 островах під будівництво нових пунктів тимчасового утримання. Там повинні розміститися 20 тисяч чоловік. Однак місцеві жителі побоюються, що це лише посилить і без того непросту ситуацію. Нові пункти перебування для біженців повинні запрацювати вже влітку.

ТУРЕЧЧИНА: Влада вирішила затопити найдавніше місто в світі

Одне з найдавніших міст в світі Хасанкейф на річці Тигр, яке має 12-тисячолітню історію незабаром зникне - піде под воду. Тут завершується будівництво нової гідроелектростанції. Разом з містом буде затоплений археологічний пам'ятник, який складається з чотирьох тисяч печер і навколишніх сіл, всього 199 поселень. Цей регіон населений переважно курдами. Гребля "Іліс" вже практично готова. Водосховище заповниться вже в березні. Планується, що станція буде виробляти 4% від всієї електроенергії в країні.

БРАЗИЛІЯ: Завершився карнавал у Ріо

Костюмованою ходою і танцювальним шоу - в Ріо-де-Жанейро завершився традиційний щорічний карнавал. Мабуть найвідоміший як в Бразилії - так і в усьому світі. В останні роки на карнавалі стало багато політики. І нинішній 2020 й не став винятком. Учасники свята так чи інакше висловили своє ставлення до президента Болсанару і проблем, з якими стикається країна. Бразильський карнавал має велике комерційне значення. Сотні тисяч місцевих іноземних туристів приносять скарбниці багатомільйонні доходи. Карнавал завершено, і сьогодні починається 40-денний католицький Великий піст.


Автор: nikolaev
Прочитали - 156
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать