Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 06.03.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 06.03.2020

6-03-2020, 16:57
СВІТОВІ НОВИНИ - 06.03.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 06.03.2020

СИРІЯ: Російська авіація розбомбила притулок біженців

Напередодні початку дії договору про припинення вогню, яке досягли у Москві президенти Росії та Туреччини, повітряні сили російської авіації завдали ударів по птахофермі поблизу Маррат Мисріна в Сирії, де знайшли прихисток вимушені переселенці з інших районів. Загинуло 16 осіб, 18 отримали поранення. Під завалами продовжують шукати мирних мешканців - це підтвердив представник Управління цивільної оборони Сирії. Велика частина людей, які перебували тут, втекли з південної частини Ідлібу.

ФРАНЦІЯ: Зійшов з рейок швидкісний потяг

У Франції зійшов з рейок швидкісний потяг TGV, який прямував за маршрутом Страсбург-Париж з 348 пасажирами. Аварія, що сталася під час руху поїзда зі швидкістю 270 км/год, була викликана "дуже значним зсувом". Машиністу вдалося активувати пристрій екстреного гальмування. В результаті аварії постраждала 21 людина. На місце аварії прибули 92 пожежних та 37 машин швидкої допомоги. Компанія розпочала внутрішнє розслідування.

ЄС: Тільки в 4 країнах Європи немає хворих з коронавірусом

Вже 23 країни Європейського Союзу зафіксували випадки коронавірусу на своїй території. Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. Лише 4 країни блоку досі не виявили заражених COVID-19. Це Словаччина, Болгарія, Мальта та Кіпр. Останніми країнами ЄС, які підтвердили перші випадки захворювання, стали Словенія, Угорщина та Польща. Найбільший спалах вірусу у Європі, як відомо, зафіксований в Італії – там померли 27 осіб, 2706 заразилися.

ЯПОНІЯ: Біржі йдуть у піке

Нове зниження біржових індексів: фондові ринки держав Азіатсько-Тихоокеанського регіону, зокрема, Японії і Південної Кореї продовжили падіння. Це сталося через кілька годин після відходу в різке піке напередодні показників на торгових майданчиках США. Повідомляється, що сильніше втратили в ціні корпорації, що виробляють гаджети та іншу електроніку. Фахівці кажуть, що ця тенденція продовжиться, поки буде збільшуватися щодня кількість тих, що заразилися коронавірусом.

Нікарагуа: Прохід по канату над кратером вулкана

Американський акробат Нік Валленда пройшов по канату, що був натягнутий над кратером вулкана Масая в Нікарагуа. Прохід 41-річного сміливця над палаючою магмою транслювався в прямому ефірі по одному з каналів. Весь шлях у 550 метрів зайняв у Валленди 31 хвилину. Останні кілька метрів на радощах екстремал пробіг, знявши при цьому захисну маску. Після ризикованої подорожі американець сказав, що більш небезпечного проходження в його житті ще не було.


Автор: nikolaev
Прочитали - 227
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать