Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 12.03.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 12.03.2020

12-03-2020, 19:46
СВІТОВІ НОВИНИ - 12.03.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 12.03.2020

ШВЕЙЦАРІЯ: ВООЗ визнала COVID-19 пандемією

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала пандемією поширення захворювання, викликаного новими коронавірусів. За останніми офіційними даними, інфекція виявлена більш ніж в 110 країнах. Захворіли близько 120 тис. чоловік. Гендиректор ВООЗ Тедрос Гебрейесус підкреслив, що нова характеристика спалаху COVID-19 не змінить підходів організації до боротьби з інфекцією, але необхідна, щоб підштовхнути уряди діяти активніше. Новий коронавірус був виявлений в грудні минулого року в китайському місті Ухань. КНР залишається країною з найбільшим числом виявлених випадків зараження - близько 81 тисячі.

КНР: Коронавірус: епідемія пішла на спад

Влада Китаю стверджує, що країна подолала пік епідемії коронавірусу і кількість випадків зараження різко скоротилася. У всіх містах провінції Хубей, крім Уханя, вже тиждень не зареєстровано жодного випадку зараження. Поступово порожніють і лікарні, які були побудовані в Ухані для розміщення хворих на коронавірус. Пацієнти одужують і повертаються до звичного життя. Згідно з останніми даними, у світі зафіксовано понад 127 тис. випадків зараження коронавірусом. Більше 80 тис. заражених є китайцями.

США: Америка відгородилася від Європи

США заборонили в'їзд іноземців з європейських країн Євросоюзу протягом наступних 30 днів. Про жорсткі заходи по боротьбі з розповсюдженням коронавирусной інфекції американський президент оголосив, виступаючи з відеозверненням до співгромадян. Нові правила вступлять в силу в п'ятницю опівночі. Винятки будуть зроблені для американців, які проходять відповідну перевірку. Обмеження не торкнуться Великобританії. Дональд Трамп не став оголошувати надзвичайний стан, хоча такий варіант розглядався.

ГРЕЦІЯ: Євросоюз зміцнює кордони Греції

Після відкриття Туреччиною своїх кордонів до Греції перейшли понад 130 тисяч мігрантів. Для посилення охорони морських шляхів агентство Євросоюзу Frontex направило до Греції 1,5 тисячі офіцерів. Кілька десятків мігрантів, яким вдалося пробратися на материкові території Греції, були заарештовані. При цьому, влада країни стверджують, що серед них - лише одиниці є жителями Сирії. В основному це громадяни Сомалі, Афганістану та інших держав Африки і Близького Сходу.

ГРЕЦІЯ: Олімпійський вогонь запалять без глядачів

Церемонія запалювання Олімпійського вогню вдруге в історії пройде без глядачів, туристів і великих делегацій. Генеральна репетиція церемонії відбулася також без глядачів і преси. У тому ж час МОК відхилив пропозицію мера Олімпії відкласти торжество на кінець травня. Перший раз вогонь запалювали без глядачів в 1984 році, перед Олімпіадою в Лос-Анджелесі. Тоді розгорнулося активний рух проти масштабної комерціалізації Ігор. Цього року Міжнародний Олімпійський Комітет наполягає на тому, що токійські Ігри повинні відбутися в строк. Фахівці обережно сподіваються, що до середини літа загроза коронавируса мине.


Автор: nikolaev
Прочитали - 519
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать