Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 16.03.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 16.03.2020

16-03-2020, 17:05
СВІТОВІ НОВИНИ - 16.03.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 16.03.2020

ШВЕЙЦАРІЯ: Коронавірусом захворіли мешканці більш ніж 140 держав

Понад 168 тисяч хворих, більше 6,5 тисяч померлих. Коронавірус продовжує своє стрімке наступ і змушує країни ізолювати цілі регіони і закривати, крім ресторанів музеїв, навіть національні кордони. Сьогодні Європа - центр пандемії, заявляють у ВООЗ. Всього ж випадки зараження зафіксовані більш ніж в 140 державах. У Південній Кореї, завдяки масовим щоденним тестів виявлено понад 8 тисяч випадків зараження. У Росії зареєстровано лише 63.
Найбільша кількість смертей за останню добу зафіксовано в Італії, Ірані та Іспанії. Є і хороші новини: 76,5 тисяч хворих видужали. А в Китаї, звідки з початку грудня коронавірус і поширився по всьому світу, пандемія йде на спад. За останню добу тут всього 25 нових випадків.

ІТАЛІЯ: Папа Франциск I помолився за завершення пандемії

Папа Франциск I покинув Ватикан, прогулявся порожніми вулицями Риму та помолився за швидке завершення пандемії коронавірусу Covid-19. Зазначається, що він здійснив дві молитви, одну з яких у церкві Сан-Марчелло біля підніжжя дерев'яного розп'яття, яке захищало Рим від великої чуми. Таким чином Франциск I хотів показати свою близькість до тих, хто страждає та просить особливого захисту Божої матері. Як розповіли у пресслужбі святого престолу, своєю молитвою пантифік просив припинити пандемію, яка шириться Італією та світом.

НІГЕРІЯ: Вибухнув нафтопровід

У Нігерії в місті Абул-Адо не менше 15 людей стали жертвами вибуху на ділянці нафтопроводу. Як повідомило Національне агентство з надзвичайних ситуацій, у результаті події постраждали щонайменше 60 людей. У бізнес-столиці Нігерії Лагосі тривають рятувальні роботи. Зазначається, що велика кількість людей внаслідок вибуху отримали поранення, були знищені понад 50 будівель та вантажні автомобілі.

ЄС: Європейські фондові ринки пішли в "червону"

Фондові ринки в Європі втратили не менше 5% в момент відкриття, це пов'язано в першу чергу з оголошеними протягом суботи і неділі заходами, які фактично зупинили економіку таких країн, як Франція та Іспанія. Проблема для інвесторів, як пояснюється, що вони не знають ні скільки подібна ситуація триватиме - місяць або рік, ні як відреагують на неї уряди, і, найголовніше, який вплив це матиме на майбутню активність пересічних споживачів. Незважаючи на те, що Берлін вже пообіцяв багатомільярдні вливання в промисловість, а Париж гарантував компенсувати збитки всім учасникам, поки на біржовиків це не справило враження.

США: НАСА завершило тестування космічного корабля “Оріон”

НАСА завершило процес тестування пілотованого космічного корабля "Оріон". Тести проводилися в дослідницькому центрі в Огайо. "Оріон", розроблений американською військовою корпорацією Lockheed Martin, і призначений для відправки в космос екіпажу астронавтів в рамках місячної місії Артеміда. Випробування включали серію термальних перевірок у вакуумній камері і тестування роботи електронних приладів при зовнішньому електромагнітному впливі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 589
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать