Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 12.05.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 12.05.2020

12-05-2020, 18:18
СВІТОВІ НОВИНИ - 12.05.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 12.05.2020

РФ: Пожежа в реанімації

П'ятеро пацієнтів з COVID-19 загинули під час пожежі в реанімації лікарні Святого Георгія в Петербурзі. Як повідомлялося, полум'я виникло в результаті несправності одного з апаратів ШВЛ. Пристрій було новим, його встановили на початку травня. Це не перший інцидент такого роду. Нещодавно жертвою пожежі в московській лікарні імені Спасокукоцкого стала одна пацієнтка, в цьому стаціонарі також лікуються заражені коронавірусів. Повідомляється, що обидва апарати ШВЛ були зроблені на одному і тому ж російському підприємстві.

США: Білий дім надів маску

Відвідувачи Білого дому, зобов'язані надіти захисну маску. Це розпорядження введено з понеділка після того, як в ближньому колі Трампа були виявлені вірусоносії, а головні інфекціоністи країни були відправлені в карантин на два тижні. Таке розпорядження не поширюється на одну людину - самого керівника адміністрації США, який заявив, що федеральна влада "зуміла прийняти виклик". Сам Трамп здає тести щодня. На даний момент аналізи на вірусоносійство взяті в цілому у понад дев'ять з половиною мільйонів американців. Ці аналізи особливим актом Конгресу для жителів США зроблені безкоштовними.

ФРАНЦІЯ: Влада роздає маски і штрафує за їх відсутність

З початком виходу з режиму карантину у Франції ввели обов'язкове носіння масок у громадському транспорті. Передбачається, що ті, у кого немає з тих чи інших причин індивідуальних засобів захисту, зможуть отримати їх безкоштовно. При цьому без масок їздити не можна, - порушникам загрожують великі штрафи. Мерії організували схеми розсилки багаторазових масок за запитом жителів, а в деяких містах, зокрема, в Парижі і Ліоні їх стали роздавати на великих пересадочних вузлах.

Китай: У Шанхаї дорослі і діти поспішають в "Діснейленд"

Після більш ніж трьох місяців карантину в Шанхаї відкрився "Діснейленд". Квітки були розпродані всього за кілька хвилин. Відвідувачам - як дорослим, так і маленьким - довелося при вході в парк виміряти температуру. Через гучномовці їм нагадали про обов'язкове носіння масок і дотримання соціальної дистанції в чергах. Співробітники мають намір проводити дезінфекцію атракціонів кілька разів на день. Не всі вони поки що відкриті. Наприклад, як і раніше, зустрічі з головним персонажем парку атракціонів - Міккі-Маусом поки що скасовані.


Автор: nikolaev
Прочитали - 97
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать