Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 13.05.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 13.05.2020

13-05-2020, 17:58
СВІТОВІ НОВИНИ - 13.05.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 13.05.2020

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Нові випадки зараження в Кореї та Китаї

У столиці Південної Кореї Сеулі виявлено понад 100 нових випадків зараження коронавірусом. Все це влада пов'язує із зараженням в барах в сеульському районі Ітхевон. Там могли заразитися до 1,5 тис. чоловік. Китайське місто Ухань, в якому вперше був зареєстрований спалах коронавирусной інфекції, планує провести тотальне тестування свого 11-мільйонного населення. На вихідних тут були підтверджені шість нових випадків зараження - вперше з початку квітня. Влада Пекіна прийняли рішення відновити заняття в середніх і старших класах шкіл.

ФРАНЦІЯ: У Франції знову відкриваються школи

Французькі школи знову відкривають двері. Але перш ніж переступити шкільний поріг, учні вислуховують нове правило поведінки - обов'язкове дотримання дистанції. Цей захід звучить обнадійливо для батьків, чиї діти знову сідають за шкільну парту після довгого періоду самоізоляції. У класах повинно знаходитися не більше 15 учнів, дезінфекція проводиться двічі на день. Поки школи почали діяти тільки для учнів молодших класів. Середні класи (коледжі) відкриються 18 травня. Рішення про старших класах (ліцеях) ще не прийнято.

Німеччина: Школа за новими правилами

У багатьох країнах Європи поновлюються заняття в школах. Перший день навчання для п'ятикласників Баварської міжнародної школи в Мюнхені почався з уроків гігієни. Після двох місяців домашньої ізоляції і дистанційного навчання школярам розповідають про нові санітарних правилах, в тому числі, про дотримання дистанції і про регулярне миття та дезінфекції рук.

ФРАНЦІЯ: Запрацював громадський транспорт

У столиці Франції Парижі, з застосуванням безпекових заходів, знову розпочав рухатись громадський транспорт. Уряд скасував ряд обмежень що діяли протягом останніх двох місяців. Тим часом від людей вимагають носити маски в громадському транспорті, а оператори повинні забезпечити дотримання соціальної відстані. Однак жителям більше не потрібно заповнювати спеціальні дозволи, щоб вийти з дому. Деяким малим підприємствам, таким як магазини, перукарні та деякі інші, також було дозволено відновити діяльність.

ТАЇЛАНД: Маска, як у Будди

Символом нового етапу боротьби з пандемією в багатьох країнах стала маска. У Таїланді, де зареєстровано більше трьох тисяч випадків COVID-19 і оголошено про початок скасування карантинних заходів, влади, а також громадські та релігійні організації шукають різні способи вплинути на жителів країни, щоб вони дотримувалися санітарні заходи. Так в одному з храмів поблизу Бангкока маску наділи на гігантську статую Будди, - як приклад для всіх віруючих.

ПОЛЬЩА: Сніг у травні

На південному заході Польщі несподівано випав сніг. Синоптики попередили поляків ще й про ожеледицю. Фото і відео із засніженого поля виклали у Facebook польські фермери. Сильний снігопад був 12 травня, у наступні ночі обіцяють мороз до -3. Рятувальники також попереджають поляків, що на дорогах варто бути обережними, бо вночі обіцяють мінусову температуру.


Автор: nikolaev
Прочитали - 111
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать