Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 15.05.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 15.05.2020

15-05-2020, 19:48
СВІТОВІ НОВИНИ - 15.05.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 15.05.2020

СВІТ: COVID-19 і діти: небезпечні зв'язки

Від початку спалаху коронавирусной інфекції повідомлялося, що або у дітей зараження протікає безсимптомно, або в дуже легкій формі. Спостереження медиків в різних країнах, як в Європі, так і в США вносять в цю картину суттєві корективи. Тільки в Нью-Йорку більш ніж у ста дітей були встановлені симптоми, і у них же всі аналізи на присутність коронавируса або на наявність антитіл до нього дали позитивний результат. У Франції, як повідомляється, в лікарнях діагноз синдрому Кавасакі ставиться не більше трьох-чотирьох дітей щорічно, але тільки в цьому паризькому стаціонарі зараз ця недуга встановлюється трьом дітям щотижня. Всього зі схожими симптомами в країні було госпіталізовано за минулі тижні 125 дітей і підлітків.

Болгарія: незадоволені самоізоляцією протестують

Близько 2000 осіб зібралися на мітинг в столиці Болгарії, протестуючи проти самоізоляції та інших заходів, прийнятих владою країни два місяці тому для боротьби з поширенням коронавируса. Деякі з присутніх стверджували, що повідомлення про вірус - фальшивка і несли гасла, що викривають засновника Microsoft Білла Гейтса, мільярдера Джорджа Сороса і будівництво мереж 5G. Вісім учасників акції були затримані поліцією. До теперішнього часу в Болгарії зареєстровано 2100 випадків зараження коронавірусів, 99 осіб стали жертвами захворювання.

ІЗРАЇЛЬ: Ізраїльська поліція запобігла масовому зібранню

Ізраїльська поліція взяла під варту понад 300 людей, намагаючись контролювати натовп, що порушував карантинні обмеження через спалах коронавірусу. Сотні православних євреїв намагалися зібратися на горі Мерон, щоб спостерігати за релегійним святом, незважаючи на поліцейські постанови проти зборів понад 20 людей. Святкування біля гробниці видатного рабина на горі Мерон, зазвичай відзначається натовпами, танцями та запаленням багаття.В Ізраїлі зареєстровано понад 1650 випадків коронавірусу. Загинули 262 -і людини.

США: Мотопарад на честь медичного персоналу

Байкери та поліцейські провели мотопарад біля лікарні Нью-Йорка в окрузі Нассау, щоб вшанувати медичний персонал. Нью-Йорк - це найбільш постраждалий штат у США, де понад зафіксовано майже 350 000 підтверджених випадків COVID-19. 27 500 - померли від ускладнень викликаних вірусом - повідомляє університет Джона Хопкінса. Єесперти стверджують, що кількість загиблих від коронавірусу у США "майже напевно вище", ніж зареєстрована цифра в 83 000 осіб, і попереджають про серйозні наслідки, якщо міста та штати почнуть занадто швидко послабляти карантинні заходи. На думку спеціалістів,
"цілком можливо" пандемія "може погіршитися" в США з вересня по листопад, але сподіваються, що до цього часу країна "зможе з цим впоратися" краще, ніж зараз.

ІСПАНІЯ: Відкрилися бари та готелі

Приблизно половина з 47 мільйонів населення Іспанії вступила в більш м'яку версію карантину. Відкрилися магазини та ресторани. Поки що вони працюють з обмеженнями - обов’язкові пластикові бар'єри та маски. Однак, найбільші міста Мадрида та Барселони залишилися в режимі закриття. Влада багатьох країн Європи зіткнулися з делікатним балансом спроб відновити пошкоджені економіки, не підживлюючі другу хвилю коронавірусних інфекцій.


Автор: nikolaev
Прочитали - 69
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать