Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 18.05.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 18.05.2020

18-05-2020, 19:23
СВІТОВІ НОВИНИ - 18.05.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 18.05.2020

США: Вибух і пожежа у центрі Лос-Анджелеса

У США в Лос-Анджелесі спочатку загорілася одноповерхова нежитлова будівля на вулиці Бойд-стріт в центрі міста. Пізніше з невідомої причини стався вибух. До гасіння вогню були залучені понад 230 пожежників. Одинадцять з них отримали сильні опіки під час гасіння масштабної пожежі. Як повідомив капітан пожежної служби мегаполісу Ерік Скотт, причина займання знаходилась в малоповерховому комерційному будинку, де зберігалися масла, призначені для фармакології. Відзначається, що стан постраждалих пожежників важкий, їх евакуювали за допомогою вертольотів. На даний момент пожежу локалізовано.

ІТАЛІЯ: Акція протесту власників ресторанів

Власники ресторанів в Римі вийшли на акцію протесту проти економічної ситуації в Італії. Люди протестували в робочому одязі, на руках - траурні пов'язки. Маніфестація відбулася біля сходів Пантеону. Такі ж демонстрації відбулися і в інших містах країни. Власники кафе, ресторанів і барів побоюються, що нові санітарні норми призведуть до подальших фінансових проблем.

США: Каліфорнія готується до поступового зняття карантину

Влада Каліфорнії дозволила деяким підприємствам повільно і поетапно відкриватися. Люди вчаться підлаштовуватися під нову реальність, вважаючи, що принаймні 70 000 людей випробовували позитивні результати на COVID-19, а 3 000 людей загинули в державі.
Уряд запропонував скоротити бюджет у 14 мільярдів доларів через пандемію коронавірусу, більше половини яких надійшло за рахунок державних шкіл, які вже також поступово починають навчальний процес. Скорочення є частиною плану покриття бюджетного дефіциту в 54 мільярда доларів, викликаного скороченням державних доходів після обов'язкового загальнодержавного карантину, через що більшість підприємств були закриті, а без робочих місьц залишилися майже 5 мільйонів працівників.

Угорщина: "і я лечу туди, де приймають"

"Надійні, як весь цивільний флот!" П'ятдесят стюардес і стюардів угорської бюджетної авіакомпанії Wizz Air влаштували флешмоб в Будапешті. Щоб зробити щось приємне для нечисленних клієнтів, бортпровідники танцювали в холах і на ескалаторах. Зараз у представників цієї професії багато вільного часу. У квітні авіакомпанія приземлила 97% свого флоту. Зараз компанія виконує лише 10 -15 відсотків своїх звичайних рейсів. Разом з тим, компанії довелося скоротити витрати і звільнити близько тисячі співробітників. У найближчі шість місяців наймати персонал Wizz Air не планує.

ЄС: Відкриваються церкви

Грецькі церкви відкрили свої двері після двох місяців карантину. У перший день багато храмів провели дві літургії: рано вранці для віруючих похилого віку і через кілька годин - для сімей з дітьми. Згідно зі спільним рішенням Міністерства освіти і культів та Міністерства охорони здоров'я, максимально допустима кількість людей визначається співвідношенням: 1 людина на 10 квадратних. метрів. Відновилися богослужіння і в Румунії. Вони відбулися на відкритому повітрі, присутні були в масках і дотримувалися дистанції. А у французькому місті Шалон-ан-Шампань пройшла автомесса, у якій взяли участь близько пів тисячі парафіян в автомобілях.


Автор: nikolaev
Прочитали - 195
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать