Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 19.05.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 19.05.2020

19-05-2020, 19:12
СВІТОВІ НОВИНИ - 19.05.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 19.05.2020

ФРАНЦІЯ - ФРН: План стимулювання євроекономіки обсягом 500 млрд євро

Німеччина і Франція пропонують створити фонд відновлення європейської економіки загальним обсягом 500 млрд євро. ПРо таке рішення повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель після переговорів з президентом Франції Емманюелем Макроном. За її словами, Берлін і Париж хочуть діяти разом з іншими країнами Євросоюзу. За словами президента Макрона, пріоритетним завданням є створення "здорової Європи". Нагадаємо, раніше Данія і Нідерланди виступили проти ідеї випуску країнами ЄС т.зв. коронаоблігацій.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: В Оксфорді в розпалі клінічні випробування вакцини від COVID-19

Для того, щоб брати участь у випробуваннях, які в даний момент проводяться в університеті Оксфорда, дослідникам були потрібні не менше тисячі осіб. До волонтерам пред'являлися наступні вимоги: бути здоровим, представляти різновікові і різні гендерні групи. Половині учасників вводилася вакцина, половині - плацебо. Мета випробувань - з'ясувати, чи сприяє щеплення вироблення антитіл до коронавірус. Випробування вакцини почалися трохи більше трьох тижнів тому. Відзначається, що розроблений препарат був за три з половиною місяці. У звичайний час термін становить близько п'яти років. У учасників випробувань вакцини є "спільна надія на те, що в разі, якщо вакцина виявиться ефективною, життя пов
ернеться у звичне русло.

КНР: Стався сильний землетрус. Багато жертв

На південному заході Китаю в провінції Юньнань стався землетрус магнітудою 5,0. Чотири людини загинули, ще 23 отримали травми. Підземні поштовхи були зафіксовані в місцевості, де проживають понад 5,5 млн осіб. Епіцентр землетрусу перебував на глибині 8 кілометрів. Місцева влада оперативно організувала рятувальні роботи. Жителі, які перебували в пошкоджених будівлях, були евакуйовані в безпечні місця. Кількість евакуйованих не повідомляється.

ГРЕЦІЯ: Країна очікує гостей

У Греції після двомісячного карантину відновили роботу більше 200 археологічних майданчиків на відкритому повітрі з пам'ятниками античних часів, в тому числі знаменитий Афінський Акрополь - найбільш відвідувана пам'ятка країни. Співробітники музею в захисних масках зустрічали гостей, щоб пояснити їм правила відвідування - необхідно дотримуватися дистанції в півтора метра. На території Афінського Акопролоя одночасно можуть перебувати 2000 осіб. Президент Греції Катерина Сакелларопулу заявила, что музеї, які мають закриті приміщення, повинні відновити роботу з 15 червня з аналогічними заходами гігієни.

НІДЕРЛАНДИ: Плавучий парк із перероблених пластикових відходів

Роттердамська екологічна організація Recycled Park розробила систему, яка виявляє відходи у річках і портах до того, як вони досягнуть моря, і створює з них великі плаваючі парки для відпочинку. Інноваційний плавучий парк у порту Роттердам — своєрідна пастка для сміття, яка затримує пластикові відходи та запобігає їхньому проникненню в море. Річка Маас у Роттердамі є однією з основних серед річок Європи, якими відходи переміщаються з континенту до моря. Завдяки плавучим паркам цей приплив відходів тепер ефективно блокується.У створенні цієї розробки брали участь студенти з декількох голландських університетів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 139
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать