Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 20.05.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 20.05.2020

20-05-2020, 18:38
СВІТОВІ НОВИНИ - 20.05.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 20.05.2020

СВІТ: "Коронавірус не допоможе вирішити кліматичні проблеми"

Міжнародний центр кліматичних досліджень в Осло реєструє рекордне зниження вмісту парникових газів в атмосфері. Тільки за квітень викиди CO2 впали на 17%. До кінця року, за прогнозами, зниження може скласти 7%. Втім, за словами екологів, ці цифри - крапля в морі: коронавірус не допоможе вирішити кліматичні проблеми планети. Повернення до звичної картини задимлених міст починається вже зараз, коли найбільші країни поступово скасовують ізоляцію, мільйони машин знову везуть працівників на підприємства.

ГОНКОНГ: Депутати побилися через гімн Китаю

У законодавчій раді Гонконгу відбулася бійка між депутатами через новий закон про статус китайського національного гімну в цьому адміністративному окрузі Китаю. Якщо закон буде прийнятий, неповага до гімну стане кримінальним злочином - як в інших районах Китаю. Через суперечку охоронці буквально винесли на руках з залу деяких депутатів, які виступають проти цього законопроекту.

ЧИЛІ: Зіткнення з поліцією через заходи стримування COVID-19

Акції протесту проти обмежувальних заходів у зв'язку з епідемією COVID-19 пройшли в передмістях чилійської столиці. Найбільш складна ситуація склалася в одному з передмість Сантьяго, де близько сотні протестувальників вступили в зіткнення з співробітниками органів правопорядку, яким довелося застосувати водомети. Раніше президент Чилі Себастьян Піньєра оголосив, що самим нужденним сім'ям роздадуть 2,5 млн продуктових наборів і предметів першої необхідності. В Чилі загальна кількість заражень на COVID-19 досягла рівня 46 тис., 478 пацієнтів померли.

ІСПАНІЯ: Гуркотом каструль хочуть прогнати прем'єр-міністра

Протестувати вже можна: в Мадриді і в Севільї сотні людей вийшли на акцію з вимогою відставки іспанського прем'єра Педро Санчеса. Заходи, вжиті його кабінетом, активісти називають "катастрофою". Учасники акції намагалися "прогнати" уряд ударами ложками по кришках кастрюль. Маніфестанти звинувачують Санчеса в тому, що заходи ізоляції були зроблені надто пізно і безглуздо, і тепер їх доводиться в черговий раз продовжувати.

ІНДІЯ: Циклон під час пандемії

Потужний циклон "Ампхан" рухається до Бангладеш та до індійського штату Західна Бенгалія. Влада обох країн проводять екстрену обов'язкову евакуацію, мова йде, як повідомляється, про переміщення понад два мільйони чоловік в безпечні місця. Циклон народився поблизу Шрі-Ланки в минулі вихідні, в понеділок йому була привласнена п'ята, найвища категорія.


Автор: nikolaev
Прочитали - 142
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать