Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Найкращі дворики міста отримали нагороди

Одеса: Найкращі дворики міста отримали нагороди

10-01-2018, 17:22
Одеса: Найкращі дворики міста отримали нагородиНагородження дворів-переможців конкурсу "Дворик Одеси - 2017" пройшло під гучні овації присутніх. За кілька років в конкурсі взяло участь вже понад 120 дворів, в яких жителі не тільки робили іх красивішим і затишнішим, а об'єднувалися заради єдиної мети. В цьому році конкурс, заснований завдяки соціальній платформоі "Добра справа" пройшов за підтримки, Департаменту житлово-комунального господарства Одеської міської ради. Кращі дворики вибиралися за участю самих номінантів – розповів організатор конкурсу, автор платформи «Добра справа» Анатолій Кавун.


«Дворики Одеси» - соціальний проект серед дворів, мешканці яких своїми силами прикрасили місце, в якому вони живуть. В результаті конкурсного відбору та голосувань журі переможці отримають значні грошові призи, які також підут на благоустрій двору. Призовий фонд для переможців конкурсу в 9 номінаціях склав 300 тисяч гривень. Наприклад такий двір як на Тіраспольській, 23, переможець у номінації «Самий зелений двір» - отримав на благоустрій 60.000 грн. А на Ніжинській, 26 двір отримав нагороду у номінації «За найкращий під’їзд». Мешканці цього дому напевно знають на що витратять свою нагороду, а саме, на ремонт даху, який вже багато років ніхто не лагодив.


Також серед переможців, такі двори за адресами: Торгова, 49 - за «Найкращий старий двір», Паустовського, 2А - «Найкращий спортивний двір», та двір на Балківській, 31 -«Найкращий двір забудови до 2000-го року». Організатори навмисно розділили двори за часовим крітерєм, розуміючи, що від року заснування залежить то, як він виглядає. І конкурувати з дореволюційними дворами або новими, буде досить важко. У 2017 році проект «Дворики Одеси» став переможцем «Громадського бюджету міста».Наступного року організатори планують звернутися до заможних одеситів і бізнесменів для підтримки цього проекту.


Автор: nikolaev
Прочитали - 658
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать