Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Кривава мода

Одеса: Кривава мода

17-01-2018, 17:38
Одеса: Кривава мода  Боротися проти носіння хутра. Лідери громадських організацій закликають одеситів відмовитися від придбання та використання натуральних хутрових виробів. Ще у 2012 році в Одесі стартувала перша анти- хутряна акція. І від тоді зародилася традиція щорічно влаштовувати подібні заходи. В цьому році київська організація Uanimals започаткувала вже Всеукраїнську акцію, аби об’єднати сили усіх зоозахисників України, та разом намагатися припинити діяльність хутрової індустрії. Як проходитиме анти хутровий марш розказала Олена Марченко лідер ініціативної групи із захисту прав тварин.


Марш - протест проти хутра стартує вже 20 січня о 12 годині. Хода відбудеться по центральних вулицях міста. Активісти крокуватимуть від Садової 11, і аж до пам’ятника Дюку де Рішельє.


Організатори протестної ходи вважають, що насправді хутро завжди можна замінити іншими матеріалами. У сучасному світі ж його одягають здебільшого заради моди. Моди, яка забирає життя десятки тисяч диких тварин.


З кожним роком у світі все більше країн відмовляються від хутрової індустрії. Багато відомих брендів, як українських так і світових, вже не використовують натуральне хутро, адже життя живих істот цінніше, за будь яку дорогу і привабливу річ.


Автор: nikolaev
Прочитали - 627
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать