Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Рікі-колаж

Одеса: Рікі-колаж

24-01-2018, 17:53
Одеса: Рікі-колаж“Рікі-колаж” саме під такою оригінальною назвою відкрилася не менш оригінальна художня виставка у центрі сучасного мистецтва Aurum. На експозиції представлена величезна кількість різноманітних робіт, зроблених у стилі колаж. Участь у такому нестандартному проекті взяли 36-ть учасників. Тут можна побачити експонати з дерева, тканини, металу, паперу і вишивку. Автор та куратор проекту “Рікі-колаж” Олексій Малік запевняє, загальна тематика виставки відсутня, однак саме колаж - це основний напрям експозиції.


Створити із незвичних, на перший погляд, матеріалів справжній витвір мистецтва - ось основна задача проекту “Рікі-колаж”. Саме завдяки оригінальності та неординарному мисленню художників народжуються цікаві ідеї, що втілюються у колажах.


Виконані у теплій гаммі, об’ємні абстрактні роботи одеського художника, ніби магнітом притягують до себе погляди, та розкривають уяву глядачів.


Дівчинка, що тримає мертвого птаха в руках. Позаду неї недоброзичливі погляди. Проблема суспільства та непорозуміння. Все це зображено у роботі Ксенії Стеценко. Однак художниця вважає, що на картині кожен побачить своє.


Колаж використовується головним чином для отримання ефекту несподіванки від поєднання різнорідних матеріалів, а також заради емоційної насиченості і гостроти твору. Помилуватися колажними експонатами можна ще декілька тижнів. Виставка триватиме до 10-го лютого у центрі сучасного мистецтва Aurum.


Автор: nikolaev
Прочитали - 742
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать