Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: В ОДА розглянули низку агропитань

Одеса: В ОДА розглянули низку агропитань

21-02-2018, 17:48
Одеса:  В ОДА розглянули низку агропитаньЧим блище до весни, тим актуальнішими стають сільскогосподарські питання. В Одеській облдержадміністрації відбулася нарада з представниками агропромислового комплексу регіону. За час засідання в учасників виникло чимало дискусійних запитань. Один із найважливіших секторів економіки Одещини - агропромисловий комплекс. Голова адміністрації Максим Степанов зазначив, що Одеська область є лідером з розвитку саме в цій важливій сфері діяльності.


Мета зустрічі з аграріями області - це перш за все оперативно реагувати на ті проблемні питання, які найчастіше виникають у цій галузі. Цього разу розглядали питання земельних відносин. Зокрема, в ході аппаратної наради стало відомо, що в Одеській області планують здати в оренду сільгоспземлі. Цього року Госгеокадастр проведе відкриті торги з продажу прав оренди на майже 24 тис га землі сільськогосподарського призначення. Якщо всі вони пройдуть успішно, то місцеві бюджети поповняться на 230 млн грн. Нагадаємо, що торік в оренду було здано 5,5 тисячі га. Цього ж року, як запевнив голова області, запланували здати 9,5 га. Однак, Максим Степанов додав, що зараз головна мета виставити якомога більше кількості землі на аукціон.


На засіданні обговорювали питання податку на земельні ділянки. Зокрема, говорилося про зміну ставки земельного податку.


Такі зміни дозволять певним чином відмежувати тих осіб, які зловживають можливістю одноосібництва. Окрім цього дискусія виникла у питанні отримання землі у безкоштовне користування. За законодавством України, таку можливість мають інваліди, однак як на практиці застосувати ці права - це питання призвело до дебатів з боку представників агропромисловості.


Автор: nikolaev
Прочитали - 587
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать