Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Ярмарок “Скарби Одещини” з нагоди 86-річчя Одеської області

ОДЕСА: Ярмарок “Скарби Одещини” з нагоди 86-річчя Одеської області

5-03-2018, 19:02
ОДЕСА: Ярмарок “Скарби Одещини” з нагоди 86-річчя Одеської областіЯрмарок “Скарби Одещини” розгорнувся на площі на проспекті Шевченка. 26 районів області презентували своїх найкращих локальних виробників, свої бренди, наробки і здобутки. Навіть погода у цей день змінилася на кращу: перестало хурделити, і стовпчик термометра поповз угору. Вперше за багато років день народження Одеської області відсвяткували нетрадиційно - замість формальних привітань - святковий ярмарок і масштабні веселощі.


На ярмарку райони області представили різноманітні смаколики. Скуштувати можна було як пісні страви, так і з м”ясом: гостей частували шурпою, запеченими молочними поросятами, варениками з різноманітними начинками, пловом, голубцями, млинцями, пирогами й не тільки. Мешканці районів із задоволенням діляться рецептами страв, наприклад, голубців з виноградного листя.


Не обійшлося на святі і без веселощів. Найбільше глядачам сподобалися поросячі перегони. П”ятірка в”єтнамських поросят приїхала спеціально на ярмарок в Одесу з Києва і наввипередки бігала у загоні. У забігу поросят взяли участь 4 дівчинки й 1 хлопчик, а переможцем поросячих перегонів стало поросятко у синьому вбранні на ім”я Лариса.


Розважали гостей свята - і дорослих, і малечу - численні творчі колективи. Танцювали, співали, водили хороводи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 818
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать