Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: День народження Кобзаря

Одеса: День народження Кобзаря

9-03-2018, 16:56
Одеса: День народження Кобзаря Тарас Григорович Шевченко - видатний український письменник, художник, борець за права народу, справжній герой і символ нашої держави. Відомий своїми патріотичними творами, і любов’ю до Батьківщини, та відданим прагненням до свободи. Саме портрет Тараса Шевченка прикрашає стіни українських шкіл, його вірші на пам’ять вчать усі учні, його завжди будуть пам’ятати як найбільш обдарованого митця свого часу. У День Народження кобзаря в усіх містах України покладають квіти до меморіалу Тараса Шевченка. Одеса також долучається до цієї традиції. Представники обласної та міської влади, військові, духовенство, активісти та одесити вшанували пам’ять відомого митця.


Чимало одеситів прийшли у цей день вшанувати память великого Кобзаря.


Червоні троянди на знак пам’яті про Тараса Шевченко до меморіалу поклав і заступник голови Одеської облдержадміністрації. Сергій Колебошин процитував рядки з творів кобзаря.


Ім’ям цього геніального поета називають вулиці, проспекти, парки. На сьогодні нараховується понад тисячі пам’ятників кобзареві по всьому світу. Україна завжди буде пам’ятати цього видатного і талановитого автора. Його безсмертні твори будуть линути крізь швидкоплинний час.


Автор: nikolaev
Прочитали - 354
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать