Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Візит делегації Національних Зборів Французької Республіки

ОДЕСА: Візит делегації Національних Зборів Французької Республіки

4-04-2018, 17:56
ОДЕСА: Візит делегації Національних Зборів Французької РеспублікиРеформи місцевого самоврядування, допомога в аграрній сфері, та перспективи двостороннього співробітництва у форматі Україна – Франція – це були головні теми зустрічи, що відбулася в Одеській обласній раді. Французьку сторону представили керівники та члени групи дружби Франція – Україна Національних Зборів Французької Республіки.


У своїй промові голова облради Анатолій Урбанський зазначив, що одна із головних реформ, яка активно реалізується в Україні – реформа децентралізації. Її пріоритетна задача – поповнення бюджетів усіх рівнів, починаючи із сільського. Адже значна частина податків залишається у місцевих бюджетах, що являється значним стимулом для розвитку місцевих громад та суттєво працює на викорінення корупції. Саме завдяки реформі децентралізації, започаткованої Президентом України Петром Порошенком, у минулому році на Одещині було реалізовано більше сотні проектів, спрямованих на розвиток громад.


В ході зустрічі було зазначено, що Франція входить до двадцятки основних торгівельних партнерів Одеської області. У 2017 році обсяг експорту товарів з Одеської області до цієї країни становив 20,5 млн. дол. А обсяг імпорту французьких товарів до Одещини - 21,2 млн. дол.
Підприємства Одеської області співпрацюють з Францією в агропромисловій галузі, зокрема, тваринництво, сільське господарство, виноградарство та виноробство, і промисловість. Також є напрацювання в області наукового та культурно-гуманітарного співробітництва.


На зустрічі в обласній раді підіймалися питання щодо обміну досвідом та перспективи реалізації спільних інвестиційних проектів у сфері розвитку економіки, екології, інфраструктури, культури та туризму. За словами Анатолія Урбанського одеська область приречена бути успішною в цьому напрямку, бо має для розвитку туризму, у тому числі міжнародного дуже потужні ресурси. За словами керівника облради тільки у минулому році Одещину вдвідали майже 6 млн туристів з багатьох країн світу. По завершені дружньої зустрічи сторони обмінялися пам’ятними подарунками.


Автор: nikolaev
Прочитали - 392
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать