Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: День кар’єри ЄС

Одеса: День кар’єри ЄС

11-04-2018, 17:36
Одеса: День кар’єри ЄС Представництво Європейського Союзу провело в Одеському Національному економічному університеті “День кар’єри ЄС”. Цей захід спрямований на поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському просторі. Завдяки Дню кар’єри компанії Європи зможуть знайти спеціалістів. У свою чергу для молоді це унікальна можливість записатися на стажування до великої европейської корпорації. В Одеському економічному університеті подібний захід відбувається уперше.


У заході беруть участь місцеві роботодавці, а також представники європейських міжнародних компаній. Молодь окрім стажування додатково може навчатись у Європі за програмою обміну студентами. Щорічно навчальні заклади України мають можливість організовувати академічну мобільність для своїх студентів на основі укладання угод з європейськими університетами. Так, українська молодь, що приїжджає до Європи може розраховувати на щомісячну стипендію розміром до 850 євро, в залежності від вартості проживання у даній країні. У рамках Дня кар’єри ЄС для студентів також передбачені різноманітні тренінги, які допоможуть юнакам та дівчатам більш детально ознайомитися із міжнародними навчальними закладами і компаніями, а також дізнатися про європейські проекти та програми обміну студентами.


Аби вже сьогодні почати будувати європейську кар’єру, потрібно звернутися до міжнародного відділу свого університету, та дізнатися в яких конкурсах міжнародної кредитної мобільності ви маєте змогу взяти участь. Додамо, що програма академічної мобільності відкрита для бакалаврів з 2-го курсу, а також для магістрів та аспірантів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 352
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать