Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Стартували “Тижні добрих справ”

Одеса: Стартували “Тижні добрих справ”

13-04-2018, 17:56
Одеса: Стартували “Тижні добрих справ”У стінах Одеської міської ради зібралося безліч людей бажаючих допомогти своєму місту та його мешканцям. У ці квітневі дні у місті стартував вже 8-мий "Тиждень добрих справ". Протягом усього цього часу одесити встигли зробити чимало для рідного міста: покращили території багатьох парків і скверів, допомагали людям похилого віку, та інвалідам, забезпечували продуктами та ліками нужденних, і доклали багато зусиль, аби Одеса стала краще, а головне - добріше.


Суть благодійного проекту полягає, в першу чергу в тому, щоб люди об'єдналися і спільною працею допомагали одне одному в різних справах і заняттях. Зокрема тим, кому така допомога сьогодні вкрай необхідна. Волонтери рятують життя, підтримують хворих, надають допомогу дітям. Велика кількість молоді активно бере участь в подібних проектах, і "Тижні добрих справ" не виняток. На сьогодні до платформи проекту подано заяви від більш ніж 60-ти організацій. Всього вже встигли зареєструвати понад 140 проектів. Для багатьох з цих людей творити добро - це, без перебільшення - сенс життя.


Додамо, що вже багато років поспіль одесити за допомогою платформи "Добрі справи" покращують власне місто, а також допомагають іншим у скрутні для них хвилини. Волонтери - це звичайні люди, які щиро вірять, що творити добро безкорисливо допоможе змінити світ на краще.


Автор: nikolaev
Прочитали - 628
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать