Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Новий арт-об'єкт на вулиці Ільфа та Петрова

ОДЕСА: Новий арт-об'єкт на вулиці Ільфа та Петрова

13-04-2018, 17:57
ОДЕСА: Новий арт-об'єкт на вулиці Ільфа та ПетроваВідкриття нового арт-об'єкту присвяченого роману "Дванадцять стільців", вудбулося у правильному місці і правильний час, відзначають автори. І дійсно на вулиці Ільфа та Петрова сьогодні зібралося багато охочих побачити скульптуру, яка буде відтепер не тільки буде приваблювати туристів у спальний район міста, а ще й прикрасить собою досі малопримітну вулицю.


Урочисте відкриття відбулося у вигляді перфоманса. Актори театрів “Алоха” та Перуцького представили сценки з роману “Дванадцять стільців”.


Творець скульптури, письменник та драматург, засновник арт-театру, та автор попередньої роботи “Сонячне серце” на 13-й станціі Великого фонтану, яка вже стала улюбленою меккою закоханих. Сьогодні Андрій Любов презентую свій “Ключ визнання”, який являє собою бронзовий ключ, той самий, що по роману "Дванадцять стільців", Остап Бендер нарікав не віддавати бродяжці, бо ж він “від квартири де гроші лежать”.


За словами автора назва “Ключ визнання” висловлює захоплення від таланту письменників, що прославили Одесу. Робота претендує на назву самої маленької скульптури в місті - її довжина всього 28 сантиметрів. На витворі можна побачити деталі у виді скрипичного ключа", серця, а також скорочений напис “СВ” , що розшифровується з російської як “счастья вам”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 500
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать