Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Оновлена “Богема” на сцені оперного театру

Одеса: Оновлена “Богема” на сцені оперного театру

20-04-2018, 18:14
Одеса: Оновлена “Богема” на сцені оперного театруРепертуарна вистава Одеського оперного театру “Богема” вийде у оновленому вигляді. Новий диригент давно знайомої одеситам опери Джакомо Пуччині Володимир Врублівский - головний диригент Київского муніципального театру опери та балету для дітей и юнацтва. За словами Володимира співпрацювати з Одеським колективом театру йому дуже легко. Митець захоплений рівнем артистів та віддачею музикантів оркестру.


Залучати до репертуарних вистав нові імена, для одеського оперного театру далеко не перший досвід. Та й для Володимира Врублівського, “Богема” давно знайома. Але, як зізнається музикант, він був готовий диригувати будь-який класичний твір. Проте саме вибір “Богеми” зворушив його до глубин.


І хоча нині Врублівский діючий диригент двох Київських оперних театрів, а також педагог, його батьківщина це Донецька опера, якій майстер віддав 20 років творчого життя. Останній раз диригент був у нашому місті 12 років назад, саме у складі Донецького театру гастролюючи з оперними виставами. Цей факт для митця робить прем'єру “Богеми” ще більш особливою. Диригент зізнається, що самому цікаво, як буде виглядати фінальна версія оновленої опери. Адже окрім його самого, до її постановки залучили також і нових молодих режисерів, які внесли свої корективи. Нагадаємо, опера “Богема” пройде у Одеському театрі опери та балету 21 квітня о 18:30.


Автор: nikolaev
Прочитали - 350
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать