Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “Не журись - посміхнись!”

ОДЕСА: “Не журись - посміхнись!”

20-04-2018, 18:14
ОДЕСА: “Не журись - посміхнись!”В рамках благодійного проекту «Тиждень Добрих Справ» в Одесі пройшов флешмоб під назвою “Не журись - посміхнись!”. Захід відбувався за участю відпочиваючих дітей Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія»”. Стартувавши у міському саду учасники флешмобу прослідували до вулиці Дерибасовскої, і далі на Приморський бульвар до Потемкинських сходів. Весь шлях активісти дарували прохожим імпровізовані смайли та усмішки, всіляко підіймаючи настрій. Кульмінацією стало виконання танцю та створення фігури у вигляді смайлу на Потьомкінських сходах.


“Активний життєвий ритм, залежність від гаджетів, постійна напруга і швидкість - незмінні супутники людства в ХХІ столітті. Флешмобом «Не журись - посміхнись!» ми закликаємо настроїтися на позитивний світогляд” - заявили організатори заходу.


Одесити та гості міста радо відреагували на такий позитивний захід, адже в сьогоденні не дуже й багато підстав, аби отримати позитивні емоції, посмішки та потужний заряд енергії!


Автор: nikolaev
Прочитали - 477
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать