Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Міжнародний жіночий бізнес - форум "EUROWOMAN 2018"

ОДЕСА: Міжнародний жіночий бізнес - форум "EUROWOMAN 2018"

25-05-2018, 17:30
ОДЕСА: Міжнародний жіночий бізнес - форум "EUROWOMAN 2018"Міжнародний жіночий бізнес - форум Eurowoman об'єднує жінок зз різних країн, що активно працюють у сфері бізнесу, політики і соціальній сфери. Учасниці обмінюються досвідом, створюють спільні проекти, сприяють зміцненню дипломатичних і бізнес-контактів, сприяючи розвитку підприємництва.


Спікери форуму - видатні жінки-лідери, що добилися значних результатів в різних областях на міжнародному рівні. Мета форуму - це консолідація жінок, які активні у бізнесі, політиці і соціальній сфері для глобальної співпраці.


У одеському форумі беруть участь кілька десятків жінок з різних куточків світу : Грузії, Молдови, Румунії, Болгарії, Литви, Німеччини, Македонії, Франції, Польщі, Бельгії, Нігерії і інших країн.


У програмі жіночого бизнес-форума - дискусії про сучасні тенденції у бізнесі, виступи спікерів про нові можливості для розвитку, знайомства з сучасними методами рішення проблемних бізнес-ситуацій.


«EUROWOMAN 2018» - це нові ділові знайомства і нові знання, нові можливості і сила глобальної взаємодії. Саме це й робить цей форум популярним серед представниць різних країн.


У рамках форуму пройде нагородження номінантів рейтингу Топ-500 впливових жінок- 2018, нагородження лауреатів "Жінка року", а також благодійна акція "Жінки дітям".


Автор: nikolaev
Прочитали - 715
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать