Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: День медичного працівника - урочистості

ОДЕСА: День медичного працівника - урочистості

13-06-2018, 17:20
ОДЕСА: День медичного працівника - урочистостіПрофесія лікаря одна з найважливіших у світі і завжди затребувана буквально всюди. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікаря за терміновою допомогою чи лікуванням. Адже ми звертаємось до лікарів протягом всього життя.


День медичного працівника у нашій країні відзначається 17 червня. В Одесі працівникам цієї важливою сфери вирішили віддячити заздалегидь. Для урочистостей обрали велику залу Одеської національної академічної опери. Привітати лікарів Одеської області з професійним свтом прийшли керівники області: голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.


До святкового заходу очільники регіону урочисто нагородили грамотами та відзнаками найкращих лікарів районних та сільських лікарень, медиків, які з ризиком для життя працюють у зоні проведення ООС, та тих, хто у тилу рятує життя кожен день. В залі були присутні дитячі лікарі, хірурги, та медичний персонал. У цей передсвятковий день зі сцени лунали слова вдячності поважним діячам та заслуженим робітникам медицини.


Після офіційної частини, всі присутні з задоволенням подивилися концерт з уривками світових балетних шедеврів “Перлини балету”.


За останні роки професія лікаря, нажаль, із найповажнішої перетворилась у найнеоплачууванішу. Та будемо сподіватися що нова Медична реформа, яка направлена зокрема і на підняття рівня заробітної плати лікарів, також стане тим трамплином після якого наші найкращі, без перебільшення, лікарі здобуть заслужену повагу усього суспільства.


Автор: nikolaev
Прочитали - 278
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать