Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕССА: «Жарти Оффенбаха» звучатимуть сучасніше

ОДЕССА: «Жарти Оффенбаха» звучатимуть сучасніше

13-06-2018, 17:27
ОДЕССА: «Жарти Оффенбаха» звучатимуть сучаснішеОдеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного є одним з яскравих центрів культурного життя Одеси. У цьому місяці театр закриває свій 71-й сезон. Але для своїх глядачів колектив театру підготував деякі сюрпризи. Театр постійно розвиває традиції жанра оперети, художні ідеї, та подає до уваги одеситів і гостей міста нову постановку «Жарти Оффенбаха», що складається з двох одноактних оперет: «Чоловік за дверима» і «Званий вечір з італійцями».


Автори постановки зробили сміливий крок і перенесли дії вистави на цілу епоху назад, в 18 --те століття, за часів правління Людовика 15-го.


Ще однією особливістю прем'єри є сам формат вистави. Для збереження художнього контакту глядачів і акторів, частина залу буде перекрита, залишаючи лише третину місць. Це камерна опера, розрахована всього на 420 глядачів – розповідає головний режисер постановки.


Перша частина вистави -«Чоловік за дверима» - це твір на вічну тему про подружню невірність. Це розумна і елегантна пародія на класичну мелодраму. Друга частина -«Званий вечір з італійцями» - зовсім інша історія, головний герой якої запрошує до себе виступити на званій вечері італійських співаків.


У списку більш ніж зі 100 написаних Оффенбахом оперет ці твори - найвідоміші. Крім того, музика французького автора - життєрадісна, легка, але складна для виконання - це свого роду тест для вокалістів на професіоналізм.


У наступному сезоні творчий потенціал колективу Одеського академічного театру музичної комедії зможе розвернутися з новою силою силу.


Автор: nikolaev
Прочитали - 441
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать