Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Оголошена программа 9-го ОМКФ

ОДЕСА: Оголошена программа 9-го ОМКФ

15-06-2018, 18:11
ОДЕСА: Оголошена программа 9-го ОМКФ Вже менш ніж за місяць Одеса почне жити за кінофестивальним розкладом. Підготовка до події року ще триває, але вже добігає кінця. Перша офіційна прес-конференція 9-го ОМКФ почалася за відсутності його президента Вікторії Тігіпко, яка, за словами учасників, не змогла приїхати через завантаженість. Решта заявлених гостей були присутні: генеральній продюсер ОМКФ Юлія Синькевич, програмний директор ОМКФ Антельм Відо і член виконавчого комітету ОМКФ Олена Павлова.


Цього року Одеський кінофестиваль буде приймати гостей у своїх звичних локаціях. Відкриття та закриття проходитимуть у Одеському національному театрі Опери та Балету. Фестивальним палацем буде звичний для одеситів Театр музичної комедії, а фестивальними центром буде кінотеатр “Родіна”. Покази під відкритим небом будуть відбуватися на Потьомкинських сходах та у Зеленому театрі. Центром ділових програм кінофестивалю, як і торік буде Одеська кіностудія. Також було оголошено міжнародну конкурсну програму, до складу якої увійшло 12 картин, яких було відібрано з більш ніж 1000 запропонованих. Картини конкурсу представлені з 19 країн світу: України, Австрії, Франції, Індії, Румунії, Білорусі, США, Греції, Колумбії, Туреччини, Норвегії, Іспанії, Великобританії, Палестини та інші. До складу жюрі увійде Ева Пушинська, володарка “Оскару “ за фільм “Іда”, який вона продюсувала, член ради Европейської кіноакадемії йндійський кінорежисер Рітеш Барта, а також французський режисер та сценаріст Арно де Пальері.


До складу журі національної програми увійшли українська акторка Катерина Молчанова, відома по стрічкам “Моя бабуся Фанні Каплан”, та “Рівень чорного”. А також член Европейської кіноакадемії Марріан Слот (Франція), грузинський режисер Леван Когушвіллі, та Матіна Блайз (Німеччина). Традиційно в рамках 9-го ОМКФ пройде улюблений багатьма поцінювачами кіно “Фестиваль фестивалів”, на якому будуть показані найкасовіши світові кінохіти.


Ну і звичайно про нагороди: переможців фестивалю будуть очікували грошові призи, та вже традиційна статуетка “Золотий Дюк”.


Щорічно одеський МІжнародний кінофестиваль відзначає видатних діячів кіномистецтва почесним символом статуеткою “”Золотий Дюк”. У цьому році на відкритті фестивалю одесити побачать народну артистку і героя України Аду Роговцеву, якій урочисто вручать символ відзнаки. Цікавім фактом є також те, що серед ретроспективних показів 1930-70-х років українського виробництва буде показана кінострічка "Чорноморочка", на показ якої організаторі планують запросити виконавицю однієї з головних ролей яка досі проживає в Одесі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 267
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать