Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: У Чорноморську знімають"Передчуття"

ОДЕСА: У Чорноморську знімають"Передчуття"

20-06-2018, 17:07
ОДЕСА: У Чорноморську знімають"Передчуття" Літо - найактивніша пора року для кіношників. Саме о цій порі року знімаються більшість натурних зйомок. І дуже приємно що Південна пальміра у цьому сенсі залишається привабливою для кінематографистів. Цими днями в Одесі знову знімається кіно. На цей раз Одещину відвідала знімальна група повнометражного фільму "Передчуття", на чолі з режисером В'ячеславом Криштофовичем. Одну з головних ролей виконає відомий український актор Станіслав Боклан. Зйомки сцен фільму проходять зокрема на околицях Чорноморська. Ось на такому звичайному, нічим не примітному подвір’ї, як це, що розташоване у невеликому приморському містечку, Чорноморськ зазвичай і відбуваються зйомки фільмів. Легендарний український режисер В'ячеслав Криштофович обрав для зйомки своєї нової повнометражної картини "Передчуття" околиці Одеси. Як зізнається сам режисер, саме Чорне море стане ключовим символом фільму, а мальовничі ландшафти Одеси і Чорноморська - майданчиком, на яких розгорнуться найнесподіваніші події. Драма буде наповнена кількома сюжетними лініями. Сценарій фільму написав видатний драматург і сценарист Анатолій Крим.


Фільм, виробництва приватної української кінокомпанії, спільно з Держкіно України, бюджетом близько 27 млн грн. Продюсер Андрій Ярмак для зйомок фільму обрав одного з найбільш шанованих українських режисерів. На рахунку В’ячеслава Кріштофовіча більше 25 картин, серед яких такі культові, як «Ребро Адама», «Два гусари» і «Самотня жінка мріє познайомитись», що отримала одну з головних нагород на міжнародному кінофестивалі в Монреалі. А картина «Приятель небіжчика» - перший фільм, який був висунутий від України на премію «Оскар» в категорії «Кращий фільм іноземною мовою» 1998 року. (ВИДЕО) Акторський склад фільму не менш цікавий. У головній ролі відомий за фільмами висунутими на здобуття премії "Оскар": "Межа" і "Поводир", а також за фільмами "Слуга народу" та "Сувенір з Одеси", актор, народний артист України, Станіслав Боклан. Незважаючи на колосальну зайнятість, за словами актора, він був дуже радий знятися у фільмі Криштофовіча.


На цей час не закінчені зйомки іншого фільму "Серце матері" та "Кріпосна". В останньому Станіслав Боклан грає разом з народною артисткою України Ольгою Сумською. А також працює у гумористичного шоу "Ліга сміху" де артист є тренером декількох команд. Крім Станіслава Боклана, у фільмі також зіграють народні артистки України Лариса Руснак та Ксенія Ніколаєва, а також актриса Ірина Бенюк і перспективні українські актори Сергій Пащенко та Євгенія Муц. Евгенія у своєму інтерв'ю зізналася, що грає дочку героя, якого виконує Станіслав Боклан.


Звичайно, всі сюжетні лінії творча група фільму розкривати не поспішає. І це, зрозуміло, адже актори народ забобонний, і до закінчення знімального процесу фільму відкривати усі таємниці процесу не бажано. Однак, відомо, що у фільмі розкривається кілька площин сюжету. Перша - це життя звичайних мешканців маленького містечка. Друга - підводний світ, якому головний герой присвячує весь свій вільний час. І третя - це життя його близьких і ставлення їх до його захоплення. І хто знає, можливо картина "Передчуття" стане ще однією картиною, що буде номінована на "Оскар".


Автор: nikolaev
Прочитали - 316
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать