Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: 104-ий номер газети «Всесвітні Одеські Новини»

ОДЕСА: 104-ий номер газети «Всесвітні Одеські Новини»

11-07-2018, 17:40
ОДЕСА: 104-ий номер газети «Всесвітні Одеські Новини»У рамках Бабелевского тижня в Одесі відбулася презентація 104-го номера газети «Всесвітні Одеські Новини». Крім почесних гостей, авторів, та членів Всесвітнього клубу одеситів, презентацію відвідав і президент ВКО Михайло Жванецький. Небаготомовний, та у доброму гуморі Михайло Михайлович більше слухав розповіді авторів і героїв публікацій чергового номера видання, зазначивши тільки “що в Одесі є з ким поговорити, а то і просто помовчати, щоб все зрозуміти. Це і є Одеса”.


Дівчина з обкладинки номера також була присутня на презентації. Співробітник національної бібліотеки Олександра Делі разом з фотохудожником Вікторією Дмитрюк, створили світлину обкладинки, який втілив інший образ бібліотекаря.


Треба сказати, що «Бабелевскій» темі, газета присвячувала випуски ще з 1994 року. В минулому році Клубом була заснована спеціальна Премія Бабеля. Віце-президент ВКО Валерій Хаїт, організатор Премії, представив членів журі конкурсу, та фіналістку минулого року, Маріанну Гончарову. Також на вечір завітали герої фільму «Інтонація Великої Одеси»: режисер Олег Сташкевич та оперна діва Ганна Шафожінська. Фільм, що став сенсацією Міжнародного єврейського фестивалю, буде показано на ОМКФ. Також в залі були Олег Сташкевич, Михайло Яснов, Костянтин Пронін, Олексій Семеніщев, Андрій Коваленко, Гриша Палатніков, Олена Андрейчикова, Юрій Ковальський та Анна Куркова. Бард Олексій Семеніщев зворушив аудиторію гітарної баладою на вірші одеського поета Анатолія Гланця.


Автор: nikolaev
Прочитали - 208
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать