Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Павло Клімкін: «Це фантастичний проект»!

ОДЕСА: Павло Клімкін: «Це фантастичний проект»!

18-07-2018, 19:22
ОДЕСА: Павло Клімкін: «Це фантастичний проект»!Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав Грецький парк в Одесі, в якому в даний момент йде реконструкція. Екскурсію по території парку йому провели меценат будівництва, глава Благодійної організації «Фонд Бумбураса» Пантеліс Бумбурас і технічний директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.


Міністра ознайомили з макетами майбутнього парку, а також розповіли про його унікальність. Зокрема, про фонтан «Початок початку», який стане головним символом Грецького парку. Під час екскурсії основний акцент був зроблений на роботі по зміцненню схилу Приморського бульвару. Для запобігання зсуву будівельники побудували опорну стіну і встановили близько 900 паль.


«Це фантастичний проект. Я дуже радий, що є люди, які готові змінювати Одесу в кращу сторону. Які відчувають, що Одеса і одесити - це частина їх світу. Спробую приїхати на день міста і подивитися, як парк буде виглядати, адже це - унікальний проект, з грецької культурою- прокоментував Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.


Автор: nikolaev
Прочитали - 179
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать