Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Ремонт частини вул. Преображенська - Софіївська завершено

Одеса: Ремонт частини вул. Преображенська - Софіївська завершено

25-07-2018, 17:26
Одеса: Ремонт частини вул. Преображенська - Софіївська завершеноДобігають до свого завершення роботи з капітального ремонту вулиці Преображенської, на ділянці від вулиці Буніна до Пересипських мостів. Масштабний інфраструктурний проект розтягнувся у часі майже на півтора роки. До його реалізації приступили в березні 2017-го. В липні 2018-го усі заплановані роботи майже завершені.


Мета масштабних робіт – забезпечення безперервного трамвайного сполучення із селища Котовського до залізничного вокзалу і далі до Чорноморки, в рамках реалізації трамвайного маршруту «Північ-Південь». Для цього на відремонтованій ділянці спочатку були проведені роботи з демонтажу асфальтобетонного покриття та трамвайних рейок, після чого розпочалися роботи із заміни інженерних комунікацій.


Останнім етапом капітального ремонту на вулиці Преображенській став ремонт відрізку дороги на вул. Преображенській від пер. Маяковського до вул.Софіївської. Наразі тут виконані усі роботи з укладання нових трамвайних плит та шляхів, оновлено дорожню частину, встановлені нові опори освітлення та контактної трамвайної мережі, оновлені всі інженерні комунікації.


На сьогодні вже виконано капремонт тротуарів з укладанням тротуарної і тактильної плитки й облаштуванням пандусів. Завершується оброблення тротуарів декоративною плиткою, після чого будуть встановлені антипарковочні стовпчики і дорожні знаки, нанесено дорожню розмітку. До кінця тижня КП «Одесміськелектротранс» запустить рух трамваїв вул. Преображенської, поки що у тестовому режимі.


Нагадаємо, що ремонтні роботи з реконструкції Преображенської тривали з весни 2017 року. Загалом на ремонт декількох участків вулиці у центральній частині міста було витрачено близько 160 мільйонів гривень з міського бюджету.


Автор: nikolaev
Прочитали - 444
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать