Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Мітинг пам'яті за загиблими під час виконання службового обов'язку

ОДЕСА: Мітинг пам'яті за загиблими під час виконання службового обов'язку

22-08-2018, 18:00
ОДЕСА: Мітинг пам'яті за загиблими під час виконання службового обов'язкуОлександрівський проспект - тут біля меморіалу «Захисникам правопорядку» сьогодні зібралися сотні близьких, друзів і колег загиблих поліцейських, члени їх сімей та родичі, керівництво Національної поліції. Мітинг пам'яті за загиблими під час виконання службового обов'язку розпочався з хвилини мовчання і залпу по загиблим, після чого вищі чини віддали честь і поклали квіти до підніжжя пам'ятника.


Меморіал захисникам правопорядку, він же - фонтан-пам'ятник загиблим поліцейським не так давно відремонтували. Тут викарбувані імена всіх загиблих за все існування поліції - всього більше 100 чоловік і 49 загиблих при забезпеченні цивільного правопорядку. Сьогодні це пам'ятне місце всіяне квітами по тим хто не шкодуючи себе захищає закон і одеситів, хто віддав своє життя в боротьбі зі злочинністю. Цього року традиція також не була порушена. Після офіційної частини духовенство всіх конфесій міста прочитали молитву за покійними.


Після закінчення служби, до меморіалу ще довго йшли небайдужі одесити, вшанувати пам'ять тих хто віддав свої життя виконуючи свій обов'язок.


Автор: nikolaev
Прочитали - 439
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать