Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Нове програмне забезпечення в одеських школах

ОДЕСА: Нове програмне забезпечення в одеських школах

31-08-2018, 17:47
ОДЕСА: Нове програмне забезпечення в одеських школахНа проект забезпечення шкіл інтерактивними дошками піде 395 тисяч гривень з депутатського фонду члена фракції “Об’єднання Самопоміч” Одеської міської ради Ольги Квасницької. Необхідне обладнання надане трьом школам, № 90, 101 та 57. За словами директора школи № 90, поки що програма буде використовуватись для навчання в середній школі. Вчителям допомагають опановувати нові технології кваліфіковані тренери.


Інтерактивні дошки, або мультиборди, призначені для урізноманітнення шкільних уроків. Нова система дозволяє переглядати електронні підручники, ілюстрації, виконувати різноманітні завдання. Тематичні додатки допоможуть поглиблено опрацювати навчальний матеріал. Такий інструмент надає вчителю безліч нових можливостей для створення презентацій, демонстрації 3D-сцен.


Педагог може не тільки користуватися книгами, що вже є в базі даних програми, але і самостійно завантажити пдф-версію потрібного підручника. Програма дозволяє доповнювати книги та зошити аудіо, відеоматеріалами, анімацією, цікавими завданнями та малюнками. Не виключено, що у майбутньому такі дошки з’являться і в інших школах Одеси та області.


Мультиборди допомагають швидко розвивати навички дітей, проводити різноманітні досліди, пробуджують зацікавленість школярів та сприяють швидкому засвоєнню навчального матеріалу. Подібними дошками вже обладнані всі школи у місті Львів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 304
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать