Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Як укласти декларацію з сімейним лікарем?

ОДЕСА: Як укласти декларацію з сімейним лікарем?

12-09-2018, 17:04
ОДЕСА: Як укласти декларацію з сімейним лікарем?
Етап медичної реформи, який передбачає підписання декларації з лікарем, стартував ще в квітні цього року. Однак багато одеситів до сих пір не знають про таку можливість або відкладають візит до поліклініки на потім. На даний момент всього 28% пацієнтів підписали декларації, що забезпечують безкоштовну первинну медичну допомогу. В обов'язки сімейного лікаря входитиме призначення аналізів і видача направлень до профільних фахівців.

Обрати лікаря можна в будь-якій установі первинної медичної допомоги, незалежно від прописки. З собою потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код і телефон, вся процедура займає до 20 хвилин. При укладанні декларації з педіатром потрібне свідоцтво про народження дитини та документи батьків або опікунів. З 14 років діти можуть підписувати декларацію самостійно. За бажання пацієнт підписує договір з лікарем у приватній установі. Якщо послуги обраного лікаря пацієнта не влаштовують, декларацію завжди можна переукласти з іншим фахівцем.

Послуги лікаря тепер будуть оплачуватися державою, виходячи з кількості пацієнтів, які підписали декларацію з медпрацівником. Виклики лікаря додому будуть скасовані. Пацієнтів обстежуватимуть тільки амбулаторно, щоб провести всі необхідні процедури і аналізи і виключити можливість лікарської помилки. Також така реформа дозволяє лікарю допомогти набагато більшій кількості пацієнтів, ніж при системі з викликами додому.


Автор: nikolaev
Прочитали - 251
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать