Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Нова спроба захоплення майстерні училища ім. Грекова

Одеса: Нова спроба захоплення майстерні училища ім. Грекова

12-09-2018, 17:07
Одеса: Нова спроба захоплення майстерні училища ім. Грекова
Вперше спроба захопити училище відбулась 6 квітня, на Великдень. Вдруге нові господарі прийшли після Дня Незалежності, 26 серпня. Як виявилось, арешт, накладений на майно після першої спроби рейдерського захоплення, було знято. Троє невідомих, які претендують на підсобне приміщення, розташоване на території навчального закладу, пред'явили документи на право власності. Щоправда, адреса на документах виявилась неправильною.

Вранці 27 серпня на місце прибули активісти, які намагалися витіснити сторонніх осіб з будівлі. Представник «рейдера» заявив прибулим правоохоронцям, що викупив квартиру в цій будівлі майже за 300 тис. гривень. Як пояснює Ольга Косміна, директор художнього училища, ніякої квартири на території майстерні бути не може. Раніше в даній будівлі проживав колишній директор Василь Соколов, онука якого зареєструвала право власності на приміщення, не маючи на це достатніх підстав.

Питання, кому має належати будівля, буде вирішуватись 17 жовтня в Приморському суді Одеси. На перше судове засідання, призначене ще в серпні, друга сторона не з’явилася. Як заявив спеціаліст з майнових відносин Максим Кармаліцький, документи, що підтверджують право власності училища на дане нерухоме майно за правильною адресою видані ще у 2007 році. Наразі приміщення опечатане поліцією.


Автор: nikolaev
Прочитали - 133
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать