Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Спільна акція допомоги обласної Ради Миру та ЦНАП

ОДЕСА: Спільна акція допомоги обласної Ради Миру та ЦНАП

12-09-2018, 17:08
ОДЕСА: Спільна акція допомоги обласної Ради Миру та ЦНАП
З 23 липня по 31 серпня Одеська обласна Рада Миру спільно з Центром надання адміністративних послуг Одеської міської ради проводили збір коштів і гуманітарної допомоги для малозабезпечених і людей похилого віку, які мешкають в Одеській області. Завдяки спільній роботі вдалося зібрати досить велику кількість одягу, взуття предметів побуту, ліків та інших речей. В рамках благодійної акції речі були передані до Будинку Милосердя Свято-Архангело-Михайлівського Жіночого монастиря.

Так як Центр відвідує велика кількість людей, це дозволило залучити до благодійної акції багато небайдужих одеситів. У кожному центрі працюють термінали для збору речей на благодійність, які планується протягом року доставляти тим кому ці речі будуть найнеобхідніші. Зараз в палатах монастиря на забезпеченні перебувають близько 140 підопічних. За ними цілодобово доглядають черниці, забезпечуючи їх ліками, одягом і харчами виключно за рахунок пожертвувань прихожан. Зокрема підопічні люди похилого віку, хворі які опинилися на самоті зі своїми проблемами, переселенці з неблагополучних регіонів, діти-сироти, учасники бойових дій, постраждалі від збройних конфліктів та багато інших.

Свято-Архангело-Михайлівський Жіночий монастир був побудований спільно з Одеською Єпархією і Радою Миру та існує вже близько 20 років для підтримки тяжкохворих та людей пенсійного віку, які потребують цілодобового догляду. Протягом акції також були зібрані і дитячі речі, які будуть передані в один з обласних дитячих установи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 461
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать