Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Міжнародна конференція і фестиваль "Здоров'я в місті"

ОДЕСА: Міжнародна конференція і фестиваль "Здоров'я в місті"

12-09-2018, 17:10
ОДЕСА: Міжнародна конференція і фестиваль "Здоров'я в місті"
Здоровий спосіб життя вже не данина європейським віянням, а природне прагнення кожного одесита. За останній час в нашому місті все частіше проводяться різноманітні акції, спортивні заходи та форуми, які присвячені роботі над собою. Ще одна мета - освіта населення щодо свого здоров'я. Наскільки важливо бути здоровим, на цей раз городянам розкажуть в рамках міжнародної конференції "Здоров'я в місті", яка пройде в Південній Пальмірі 13 та 14 вересня. Організатори конференції - МБФ "Альянс громадського здоров'я", Одеська міська рада спільно з міжнародними організаціям AFEW Internftional (Голландія) і Knowledge Action Change (Великобританія) розповіли пресі про учасників форуму.

Делегати з 24 країн світу зберуться разом щоб обмінятися досвідом у сфері охорони громадського здоров'я, та змін в соціальних, економічних і демографічних питаннях міста. Всього очікується близько 300 учасників з числа муніципальних працівників, дослідників громадських активістів та політиків з різних країн.

Одночасно з конференцією 13 та 14 вересня у парку Шевченко, на території Суворівської алеї пройде фестиваль “Здоров'я у місті”. На імпровізований зоні відпочинку та знань, одесити та гості міста отримають можливість дізнатися багато нового про здорове харчування, біг, надання першої швидкої медичної допомоги та ефективних звичках сучасного жителя міста. А розповідатимуть про це відомі персони, які надихають тисячі людей, серед яких Євген Клопотенко та Мирослава Ульяніна. На майданчику здорового життя, кожен бажаючий зможе безкоштовно протестуватися на діабет, гепатити, ВІЛ\СНІД, прослухати лекцію щодо здорового способу життя, провести дозвілля з близькими та друзями.


Автор: nikolaev
Прочитали - 233
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать