Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: «Home ME" допоможе безпритульним тваринам

ОДЕСА: «Home ME" допоможе безпритульним тваринам

12-09-2018, 17:11
ОДЕСА:  «Home ME" допоможе безпритульним тваринам
З кожним роком в Україні все більш актуальною проблема тварин-безхатченків. Нормальна законодавча база, яка б захищала права тварин в Україні, поки що відсутня. Кілька років тому Washington Post проводив дослідження в 54 країнах. За результатами виявилося, що Україна входить до десятки країн, які лідирують за кількістю безпритульних собак і котів. Сьогодні програмами порятунку таких тварин в Україні займаються благодійні організації, які проводять багато акцій, у тому числі різноманітні фестивалі. Серед них- «Home Me Fest», який вже вдруге планується провести16 вересня в Одесі.

Мета фестивалю - допомогти переповненим існуючим притулкам для тварин в Одесі. Вражає статистика: на першому фестивалі «Home Me», який відбувся в травні цього року-було зареєстровано 60 вихованців, і майже 40 з них знайшли новий будинок. На участь у другому фестивалі вже зареєстровано 235 тварин - через що організатори планують розділити захід на 2 етапи, щоб всі бажаючі - люди з добрим серцем змогли вибрати собі нового хатнього улюбленця. Для адаптації тварини в новій сім'ї буде потрібно біля місяця часу. Якщо хтось з майбутніх власників сумнівається у своєму виборі - їм буде надана можливість обміркувати рішення, після чого забрати кота або собаку з притулку, координати якого також можна буде дізнатися на фестивалі «Home Me». Усі тварини будуть перебувати в спеціально побудованих відкритих вольєрах, де кожен відвідувач зможе познайомитися і поспілкуватися з присутніми собаками і кішками. Серед волонтерів, які за доброю традицією допомагають в організації та проведенні фестивалю, з'являться так звані «собачі і котячі няньки», які будуть контролювати харчування, вигул і необхідну медичну допомогу тваринам. Організатори так само розраховують на фінансову допомогу приватних і юридичних осіб. На 1-му фестивалі було зібрано 25.000 гривень, які розподілили між притулками для тварин.

Фестиваль «Home Me» - наочний і гідний приклад того, як кожен з нас може боротися з проблемою безпритульних тварин у цивілізований спосіб.


Автор: nikolaev
Прочитали - 205
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать