Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Зухвалих нападників оперативно затримано

ОДЕСА: Зухвалих нападників оперативно затримано

21-09-2018, 19:01
ОДЕСА: Зухвалих нападників оперативно затримано Зловмисників, які скоїли напад на працівників компанії по обслуговуванню терміналів, затримано. Про це повідомив Відділ комунікації поліції в Одеській області.
Нагадаємо, що сьогодні вранці в центрі міста було скоєно розбійний напад на працівників компанії, яка здійснює обслуговування терміналів поповнення мобільного зв’язку. Зловмисники в ході нападу застосували вогнепальну зброю, в результаті чого двоє потерпілих отримали поранення. Для затримання зухвалих нападників дію було введено оперативний план «Сирена», а після встановлення фактичних даних про нападників, - «Грім».
ОДЕСА: Зухвалих нападників оперативно затримано

Під час розшуку було проведено масштабну поліцейську спецоперацію, до якої були залучені всі сили та засоби правоохоронців. Територія перебування зловмисників була оточена, в повітрі працювали квадрокоптери які проводили аеророзвідку. В результаті злагоджених дій працівники поліції затримали осіб, які обґрунтовано підозрюються в скоєнні даного злочину. Тривають додаткові слідчо-оперативні заходи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 424
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать