Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Міжнародний транспортний форум в Одесі

ОДЕСА: Міжнародний транспортний форум в Одесі

27-09-2018, 12:15
ОДЕСА: Міжнародний транспортний форум в Одесі Цьогорічний “Транс Експо” проходить в Одесі вже в двадцятий раз. Традиційно на заході збираються експерти та професіонали транспортної сфери та морської індустрії. Транс Експо Одеса — це майданчик для обміну досвідом, представлення нових технологій, укладення нових угод, налагодження бізнес-контактів з іноземними партнерами.

В заходах щорічного форума беруть участь компанії транспортної та морської сфер, діяльність яких пов’язана з перевезеннями, а також термінали, суднобудівні заводи, проектувальники обладнання тощо. На виставках Форуму представлені сучасні засоби механізації вантажних робіт, обладнання для складських приміщень, системи безпеки для вантажів та інше. Серед презентованих експонатів можна побачити навіть проекти підводних апаратів.

Форум “Транс Експо” не тільки знайомить відвідувачів з новими технологіями. Метою проведення форуму є розвиток транспортної галузі України та сприяння розкриттю її величезного потенціалу. Україна, та зокрема Одеса, цілком може набути статусу успішного та активного транспортного центру Європи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 286
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать