Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: День бібліотек

ОДЕСА: День бібліотек

28-09-2018, 17:36
ОДЕСА: День бібліотек 30 вересня в Україні святкують День бібліотек. Це свято відзначається з 1998 року, з огляду на великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства та для підтримки ініціативи бібліотечної громадськості. Незважаючи на стрімкий розвиток технологій, паперові книги все ще користуються популярністю. Сьогодні в Україні існує близько 40 тисяч бібліотек, в яких працюють більше 53 тисяч людей. Послугами бібліотек користуються 17 мільйонів читачів. До бібліотеки Івана Франка завітали представники сфери освіти, науки, військові, та політики.

На святі бібліотекарів серед почесних гостей був і Валентин Симоненко, екс-голова одеської міської ради. Політик передав бібліотеці близько 150 томів із власного зібрання. Серед подарованих книг - твори вітчизняних та іноземних авторів на різні тематики: оповідання мандрівників, історичні романи, науково-популярні видання. Валентин Симоненко регулярно передає книги до бібліотек міста Одеси та Києва.

З нагоди свята кращих працівників бібліотечної сфери нагородили цінними подарунками, грамотами та подяками. День бібліотек покликаний пропагувати культуру читання у суспільстві та заохотити молодь до відвідування бібліотек. За словами директора бібліотечної системи для дорослих м. Одеса, в бібліотеках раді кожному читачеві. Всеукраїнський день бібліотек - чудова нагода дізнатися, які новинки з'явилися в фондах, або ще раз перечитати улюблені книги.


Автор: nikolaev
Прочитали - 285
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать