Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Турнір відеоігор World of Tanks

ОДЕСА: Турнір відеоігор World of Tanks

28-09-2018, 17:41
ОДЕСА: Турнір відеоігор World of Tanks Усі вшанувателі популярної гри “Світ танків” нарешті дочекалися свого зіркового часу. 30 вересня на Одеському морському вокзалі, Південна пальміра прийматиме вже 5-й всеукраїнський турнір відеоігор World of Tanks. На цей раз кількість учасників, як запевняють організатори перевищить 160.

Прихильники “Світу танків” зможуть приходити на турнір сім`ями, з друзями та дітьми, адже для кожного знайдеться розвага. У цьому році подія перетвориться на масштабний ігровий фестиваль із вільним входом та безкоштовними розвагами для всіх бажаючих. Вікторини та конкурси, тематичні фотозони, майстер-класи та спеціальна ігрова зона для дітей. Серед учасників будуть розіграні сувеніри та подарунки від партнерів та організаторів турніру.

Турнир пройде в двох форматах: командний «3 на 3» і особистий залік. Переможці з I по IV місця будуть нагороджені ігровими девайсами та комплектуючими провідних світових виробників, преміум-танками, медалями та кубками. Ігроків та гостей турніру очікує особистий залік для всіх бажаючих. Приймайте участь у особистому заліку. Будь хто з бажаючих, може стати володарем безкоштовного запрошувального квитка, який можна отримати на офіційному сайті турніру.


Автор: nikolaev
Прочитали - 268
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать