Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Ремонт на 5 станції Фонтану завершують достроково

ОДЕСА: Ремонт на 5 станції Фонтану завершують достроково

28-09-2018, 17:44
ОДЕСА: Ремонт на 5 станції Фонтану завершують достроково Другий етап реконструкції на 5 станції Великого Фонтану буде завершено достроково. Частково змонтовано плити та нові трамвайні колії, тому вже цими вихідними планується відновити постійний рух трамваїв 18 маршруту. Відремонтовано ділянки дороги у напрямку 6-ї та 4-ї станцій Великого Фонтану. Місцеві жителі задоволені результатом ремонту та відзначають значне покращення пропускної можливості перехрестя.

Наразі маршрутні таксі та автобуси рухаються за звичайним маршрутом. Працює тимчасовий тролейбусний маршрут 10А від 5 станції Великого Фонтану до залізничного вокзалу. Крім того, від 16 станції Фонтану до Куликового поля можна доїхати на тимчасовому автобусному маршруті 18т. Цей маршрут було введено замість 18 трамваю, рух якого призупинили на час ремонту.

За майже два місяці ремонту були замінені трамвайні колії, відремонтоване дорожнє покриття. Найближчим часом буде проведено ремонт тротуарів, покладено тактильну плитку та збудовано майданчик під контейнери для сміття. Реконструкцію перехрестя на 5-й станції Фонтану проводить компанія “Ростдорстрой”. На всі роботи буде витрачено майже 13 мільйонів гривень. Завершити ремонт планувалося 16 жовтня, але роботи було проведено із випередженням строків. Значно раніше цієї дати, одразу після закінчення монтажу трамвайних колій, відбудеться запуск 18 та 19 трамвайних маршрутів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 414
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать