Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Українські перспективи у Дунайській стратегії

ОДЕСА: Українські перспективи у Дунайській стратегії

3-10-2018, 17:18
ОДЕСА: Українські перспективи у Дунайській стратегії У цьому році День участі України в Стратегії ЄС об'єднаний з Конференцією Донорів. Метою конференції є усунення розриву між актуальними проблемами Дунайського регіону та фінансових можливостей для їх подолання. Під час третього Дня Участі увагу приділили існуючим можливостям для сприяння втілення стратегії та існуючим досягненням Одеської області. Варто зауважити, що Одеська область єдина з українських регіонів має власний план втілення даної стратегії.

Серед викликів, з якими доведеться впоратись на шляху реалізації стратегії, є багато проблем техногенного характеру, зокрема, відновлення повноцінного наповнення Кілійського рукава Дунаю і ремонт Дунайських дамб. Наразі також вирішуються питання, пов’язані з відновленням роботи Ізмаїльського аеропорту. Крім того, продовжується ремонт основних доріг в області, а також робота по відновленню доріг місцевого значення. Багато роботи ведеться у напрямку розвитку туристичного та культурного сектору.

На конференції приділили увагу ролі громадянського суспільства у процесі реалізації СДР. На думку експертів, Україна може досягти успіху та повністю реалізувати свій потенціал тільки за активної участі у робочих групах та співпраці з ЄС. За словами Клаудії Зінгер координатора одного з пріоритетних напрямків Дунайської Стратегії, День участі у Дунайській стратегії ЄС є важливим першим кроком на шляху розвитку взаємодії між країнами.

Конференція Донорів виступає майданчиком для ефективного спілкування та обміну досвідом між ключовими дійовими особами України, зацікавленими в реалізації Дунайської стратегії. На думку експертів ЄС, Україна має частіше брати участь у подібних конференціях з ЄС, щоб сформувати успішне майбутнє.


Автор: nikolaev
Прочитали - 143
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать