Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Робочий візит Петра Порошенко

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Робочий візит Петра Порошенко

5-10-2018, 20:56
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Робочий візит Петра Порошенко 5-го жовтня Одеську області з робочим візитом відвідав Президент Петро Порошенко. Він ознайомився з ходом робіт на міжнародній трасі М-15 Одеса-Рені. Разом із Прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим та головою Одеської ОДА Максимом Степановим вони відвідали відремонтовану ділянку автошляху неподалік села Кирнички, яка раніше була однією з найпроблемніших на цій дорозі, та побували у райцентрі Болград. Під час знайомства з ходом робіт на міжнародній трасі М-15 Одеса-Рені президент України та Прем’єр-міністр Болгарії наголосили, що будівництво транскордонного міжнародного маршруту, який би з’єднав Україну та Болгарію, відповідає не тільки економічним інтересам обох країн, а й поглибленню міжлюдських контактів між Україною та Болгарією.

Петро Порошенко та Бойко Борисов обговорили також перспективи будівництва мостового переходу за маршрутом Україна – Румунія – Болгарія – Туреччина. Будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов відвідали гімназию імені Раковського в Болграді, якій виповнилося 160 років. Її відремонтували за фінансової підтримки Болгарії.Также під час урочистої церемонії Петро Порошенко нагородив директора гімназії орденом княгині Ольги. Відзначимо, що саме в цій школі свого часу навчався Петро Порошенко.

Також під час візиту до Болграда президент взяв участь у відкритті нового пам'ятника учасникам бойових дій "Меморіал слави". Автор Александр Папанов вклав у нього кілька різних символічних елементів. В центрі композиції знаходиться дерево життя. Основою для монументу є куб - як символ землі і віри. Права конструкция стоїть на братській могилі воїнів, що загибли під час Другої світовой війни. На лівому фланзі – силует сучасного воїна АТО, що захищає Україну від російської агресії.


Автор: nikolaev
Прочитали - 235
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать