Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Вчителя отримали нагороди

ОДЕСА: Вчителя отримали нагороди

5-10-2018, 21:00
ОДЕСА: Вчителя отримали нагороди Згідно світових опитувань - в рейтингу професій, від яких залежить добробут суспільства, - вчителі поступаються тільки військовим і лікарям. Від вчителів залежить сьогодення і майбутнє кожної дитини, і самовіддана вчительська праця дозволяє виховати і дати гідне знання майбутньому поколінню нашої країни. Напередодні Дня вчителя міський голова Геннадій Труханов вручив почесні нагороди і дипломи "Кращій педагогічний працівник Одеси" вчителям, а також директорам одеських шкіл і дитячих садків. Відзначимо, що у вересні цього року Департаментом фінансів Одеської міськради було виділено 19 млн. гривень для вчасної виплати заробітної плати вчителям міських навчальних закладів.

У залі одеського культурного центру зібралися викладачі самого різного віку і напрямків: представники "педагогічних династій" (багато хто з них пропрацювали в школі більше 40-ка років), тренери Нової української школи, а так само педагоги інклюзивних груп і класів. Для всіх них День вчителя - це особливе і улюблене свято, яке відзначається і в колі колег і звичайно, серед дорогих і улюблених учнів, які підготували для своїх наставників яскраву концертну програму.

Використовувати найефективніші засоби, форми і методи навчання в своїй роботі - далеко не всі завдання, які сьогодні стоять перед вчителями українських шкіл. Учитель повинен бути прикладом і наставником для своїх учнів, оскільки в школі також формується майбутня особистість людини, моральні принципи, погляди на життя, які в зрілому віці вплинуть на життя нашого майбутнього покоління. Першочерговим обов'язком кожного вчителя вважається вміння підібрати особистісний підхід до будь-якого учня, адже не дарма кажуть, що учитель- це не професія, це - покликання.


Автор: nikolaev
Прочитали - 281
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать