Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Аппаратна нарада ОМР

ОДЕСА: Аппаратна нарада ОМР

8-10-2018, 21:44
ОДЕСА: Аппаратна нарада ОМР Допоки одеській міський голова Геннадій Труханов все ще знаходиться в офіційній відпустці, місто живе своїм життям. Технічні питання обговорювали у понеділок на традиційній апаратній нараді, якою керував заступника міського голови Анатолій Орловський. Так, під час засідання, була заслухана доповідь про заходи популяризації культури та спорту в місті за 2018 рік. Важливим напрямком роботи управління, за словами начальника управління з фізичної культури та спорту ОМР Руслана Пуздрача, є популяризація олімпійського руху, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, проведення активного дозвілля, формування здорового способу життя та проведення з цією метою спортивних змагань, конкурсів та фестивалів.

Зокрема, Руслан Пуздрач також відмітив особливість змагань, які пройшли в нашому місті 24 вересня. Вперше в Одесі з успіхом відбулись всеукраїнські змагання з серфінгу. Близько 40 серферів зі усіх регіонів України, незважаючи на доволі прохолодну погоду, взяли участь у 4-х категоріях змагань, “коротка та середня дошки”, “дошка з веслом” та “любителі”. При цьому наймолодшому учаснику виповнилось 14 років, а найстаршому 51. За словами Руслана Пуздрача, можна підвести підсумок що ці змагання пройшли більш ніж добре - початок покладено на майбутній рік. Після спорту депутати перейшли до розглядання фінансових питань, з яких, за багаторічною традицією докладала директор профільного міського департаменту. За словами Світлани Бедреги, усього до бюджету міста за 9 місяців поточного року надійшло 4 млрд 908 грн. В порівнянні з аналогічним минулорічним періодом надходження збільшились на 811 мільйонів гривень або 20%. Основними доходами міста залишаються податки. Зокрема транспортний податок у розмірі 11 мільйонів гривень, що майже в 2 рази перевищив показники 2017-го року.

При цих показниках доходів, як зазначила директор департаменту фінансів, у міста є резерв коштів, аби забезпечити оплату послуг перед початком опалювального сезону, а також покрити витрати на всі ремонтні роботи пов'язані з підготовкою до цього періоду, та поточний ремонт доріг, маючи на увазі недавню реконструкцію частини вулиць Преображенська та Рішельєвська.

Також департаментом освіти було звітовано про виконання протокольних доручень щодо профілактики насильства та булінгу у школах міста. Зокрема у школах № 8, 31, 46, а аткож у 8-ій гімназії були проведені лекції та спільні з поліцією уроки направлені на профілактику булінгу. Подібну практику планується продовжувати до кінця поточного року й у інших навчальних закладах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 111
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать